Mining sırasında internet kesilmeleri

buyuksel

Kilopat
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi mining sırasında sürekli internet kesiliyor, Wi-Fi gidip geliyor, Wi-Fi var olmasına rağmen internet sayfaları açılmıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Windows altında VTC coin kazımı yapmaya çalışıyorum.

İnternet kesilmesinin mining ile bir bağlantısı olmaz. Ben 1.5 aydır mining yapıyorum 1 kere bile bağlantı kesilmedi. Wi-fi adaptörü veya modemde arayın bence sıkıntıyı.

İnternet kesilmesinin mining ile bir bağlantısı olmaz. Ben 1.5 aydır mining yapıyorum 1 kere bile bağlantı kesilmedi. Wi-Fi adaptörü veya modemde arayın bence sıkıntıyı.

Aynı modemde işlemci ile XMR kazımı da yapıyorum. Onda sıkıntı yok. Ama VTC kazım için BAT dosyasını çalıştırınca interneti kullanamaz hale geliyorum.

Aynı modemde işlemci ile XMR kazımı da yapıyorum. Onda sıkıntı yok. Ama VTC kazım için BAT dosyasını çalıştırınca interneti kullanamaz hale geliyorum.
Hocam konu dışı olcak ama vtc nin kazancı nasıl, ben eth ve xmr kazıyorum.
6800-6900 serisi için bugünün kuruyla 130 tl civarı geliyor, 3 kartla kazarken, yaklaşık 176 mh/s ile
Bu arada miner değiştirip deneyin isterseniz. İnterneti kesmesi bana garip geldi.

Ben çözüm olarak kablo çekmiştim sistemlere. Wi-Fi aparatıyla olan sorunumu çözememiştim.
Bugün telefondan interneti açtım 1-2 saat Wi-fi adaptör ile bağlıydı hiç kopma olmadı ben modemden şüpheleniyorum yenisini alacağız birazdan umarım hallolur çok sinir bozucu bir şey düşünsene 100mh kazıyorsun koplamar yüzünden 60'a düşüyor 😕

Geri
Yukarı