Mining sırasında kopmalar

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Merhabalar. RVN kazarken de aynı sorun vardı ETH kazarken de devam ediyor. Bağlantıda ara sıra kopmalar oluyor. İki rigden SS atayım daha açıklayıcı olur sanıyorum. Kartlarda sorun görünmüyor yani crash falan yok.

Screenshot_2021-11-01-20-34-32-353_com.opera.browser.jpg
Screenshot_2021-11-01-20-34-23-078_com.opera.browser.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2miners'ta sistemim ve internetim hiç kesilmediği halde bende de grafik bölümünde bu tarz 0'a inmiş değerler gözüküyor. Bence ortalama önemli, eğer internetinizin kesilmediğinden eminseniz sıkıntı olmaz.
Umarım hocam dün 12 saatte 4.10 dolarken bugün 2.5 dolara düşmüştü böyle de olunca kötü hissettim şimdi tekrar 3 doların üstüne çıktı. Bakalım.

Bu dalgalanmalara fazla takılmayın, önemli olan Average Hashrate yani ortalama değer. Programda gördüğünüz hash değeri ile average değeri yakın ise sorun yoktur.
Kullandığımız miner programlarının devfee ücretleri var. %1 gibi kesinti yapıyor. Yani program 99 dakika senin için kazım yapıyor, 1 dakika geliştirici için kazım yapıyor :)

Bu dalgalanmalara fazla takılmayın, önemli olan Average Hashrate yani ortalama değer. Programda gördüğünüz hash değeri ile average değeri yakın ise sorun yoktur.
Kullandığımız miner programlarının devfee ücretleri var. %1 gibi kesinti yapıyor. Yani program 99 dakika senin için kazım yapıyor, 1 dakika geliştirici için kazım yapıyor :)

Biraz cahilim bu konuda kusuruma bakmayın 🤗 Bunlardan bir şey çıkarabilir miyiz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-01-21-52-58-799_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2021-11-01-21-52-58-799_com.opera.browser.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 58
Rig0'ı yeni mi açtınız? Hash oranı düşük biraz.
Rig0 2x3060 LHR diğeri Rig1 2060. Dün akşamdan beri açık iki Rig de. Bugün bir ara fazla W çekiyordu pragramı kapatıp açtım düzeldi biraz da Memory'i kıstım ondandır diye ama bilemedim. Ortalaması 61 olması mantıklı değil evet aslında RVN'ye geri mi dönsem diyorum ama bilemedim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı