Mining virüsü tamamen nasıl temizlenir?

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Görev yöneticisinde CPU bir anda %100 oluyor. Tahminim Bitcoin miner virüsü yedim. Hemen Malwarebytes tarattım temizledim bulunanları. Başka neler yapabilirim?

Kaspersky ile taratın, onda sorun çıkmaz ise ve görev yöneticisinde her şey normal gözüküyorsa tamamdır.

Başka antivirüs programları ile de tarat Kaspersky vb. için rahat etmez ise format atarsın ama büyük ihtimal ile temizlenmiştir. Bir de Görev Yöneticisi'ni ve hizmetleri kendin kontrol et bak bakalım salak saçma çalışan şeyler var mı.

Arkadaşlar, sorunum şu. Ben Görev Yöneticisi'ni açtıgım anda CPU kendi kendine düşmekte. Şimdi Kaspersky taraması yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunum şu: Ben. Görev Yöneticisi'ni açtıgım anda CPU kendi kendine düşmekte şimdi Kaspersky taraması yapıyorum.

Görev Yöneticisi açtığın anda CPU kullanımı zaten fırlar sonra geri düşer. Bu normal bir şey.

Kaspersky taraması sona erdi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,8 MB · Görüntüleme: 50

Geri
Yukarı