Mining yaparken kasa kapağı açık kalsa ne olur?

GökhanÖzev

Hectopat
evde bilgisayarımda mining yapıyorum. öyle normal bir oyuncu bilgisayarım var. aylık yaklaşık 400 TL gibi bir gelir sağlıyor. Sıcaklık 72 derecelerde geziyor, kasada arka fan ile beraber önde 3 adet olmak üzere 4 tane fan var. Ekran kartımın yanmasından korkuyorum. Acaba kasanın kapakları açsam bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evde bilgisayarımda mining yapıyorum. Öyle normal bir oyuncu bilgisayarım var. Aylık yaklaşık 400 TL gibi bir gelir sağlıyor. Sıcaklık 72 derecelerde geziyor, kasada arka fan ile beraber önde 3 adet olmak üzere 4 tane fan var. Ekran kartımın yanmasından korkuyorum. Acaba kasanın kapakları açsam bir sıkıntı olur mu?

Sıkıntı neden olsun açabilirsiniz.

Evde bilgisayarımda mining yapıyorum. Öyle normal bir oyuncu bilgisayarım var. Aylık yaklaşık 400 TL gibi bir gelir sağlıyor. Sıcaklık 72 derecelerde geziyor, kasada arka fan ile beraber önde 3 adet olmak üzere 4 tane fan var. Ekran kartımın yanmasından korkuyorum. Acaba kasanın kapakları açsam bir sıkıntı olur mu?

Bir sıkıntı olmazda anakarta sıvı değerse kapağı açık o zaman bilgisayar kurtarılamaz işte.

Geri
Yukarı