Mining yaparken oyun oynamak

samc34

Kilopat
Arkadaşlar konuları takip ettim herkes ikisi birden olmaz vs. demiş ancak şu durumu anlayamadım. LoL'e giriyorummin ayarlara çekiyorum ekran kartını çok çekmesin diye. Sabit 120FPS de oynuyorum.

Sıcaklık ve bellek sıcaklığı neredeyse değişmiyor bile. Normalde ortalama 41 kazarken LoL açık olduğu için 36-37 kazıyor. Watt değerinde neredeyse değişim yok. Sabit 133 civarı. Şimdi bu şekilde bilmediğim farklı bir zararı mı oluyor oyun oynamanın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konuları takip ettim herkes ikisi birden olmaz vs. demiş ancak şu durumu anlayamadım. LoL'e giriyorummin ayarlara çekiyorum ekran kartını çok çekmesin diye. Sabit 120FPS de oynuyorum.

Sıcaklık ve bellek sıcaklığı neredeyse değişmiyor bile. Normalde ortalama 41 kazarken LoL açık olduğu için 36-37 kazıyor. Watt değerinde neredeyse değişim yok. Sabit 133 civarı. Şimdi bu şekilde bilmediğim farklı bir zararı mı oluyor oyun oynamanın?
Daha önce bende sormuştum bu soruyu. Sana da, bana önerilen şeyi önereceğim.

Öncelikle 1 ay boyunca oyun oynamadan mining yapıyorsun. Daha sonra 1 ay kendi ayarlarını kullanarak oyun oynayarak mining yapıyorsun. Sonra ikisini karşılaştırıyorsun, bu kadar.

Daha önce bende sormuştum bu soruyu. Sana da, bana önerilen şeyi önereceğim.

Öncelikle 1 ay boyunca oyun oynamadan mining yapıyorsun. Daha sonra 1 ay kendi ayarlarını kullanarak oyun oynayarak mining yapıyorsun. Sonra ikisini karşılaştırıyorsun, bu kadar.
Hocam olay karşılaştırmak değil. Ortalama 4.5 mhs az kazıyor buda çok önemsiz bir oran. Olay bilinenin aksine bir zararı var mı? Şuan oyun oynamıyorkende aynı hızda aynı sıcaklıkta aynı fanda aynı watta, oynuyorkende aynı

Ağır oyunlar oynamazsan çok düşmez. Roblox 10mh/s, Minecraft 2mh/s, BlueStacks 5mh/s gibi basit örnekler veriyorum.

Bu tarz oyunlarda tabii ki düşmez fazla girip bir RDR2 Metro Exodus Days Gone gibi oyunları Full ayarlarda oynamaya kalk bakalım bir de düşüşü öyle gör.

Yeni konular

Geri
Yukarı