Mining yaparken Valorant oynanabilir mi?

Oyunu çok rahat oynamakla birlikte muhtemelen hashrate değeriniz bayağı bir düşecektir.

Aslında çok kötü değil daha iyisi vardır elbet karttan kartta değişiyor deniyerek kendiniz bulmanız lazım ancak bu ayarlarla bu kadar sıcak çalışması tuhaf kart kasa içinde filan mı çalışıyor hava akışı nasıl.
Dostum tuhaf olan nedir? %65 fanla çalıştırıyor. Ayarlarda o fan yüzdesini görmeyip ayarlara tuhaf demen çok daha tuhaf.

Dostum tuhaf olan nedir? %65 fanla çalıştırıyor. Ayarlarda o fan yüzdesini görmeyip ayarlara tuhaf demen çok daha tuhaf.
Hocam siz mining yapıldığında %100 fan hızı ile çalışmalı filan mı sanıyorsunuz kartın ? Eğer öyleyse çok yanlış biliyorsunuz bir çok model kartla mining yaptım %50 %60 fan aralığında 50 derecede hatta daha altında tuttum kartları bu arkadaşın kart modelini bilmiyorum ancak kartın bulunduğunu yerin hava akışı kötü olabilir bunu bilmiyoruz bu sıcaklıklarda çalışmasının sebebi bu olabilir. Eğer hava akışı iyi olmasına rağmen sıcaklık böyleyse o zaman fanı %100 yapabilir ama bu şekilde uzun süre mining yaparmı ona kalmış.

Hocam siz mining yapıldığında %100 fan hızı ile çalışmalı filan mı sanıyorsunuz kartın ? Eğer öyleyse çok yanlış biliyorsunuz bir çok model kartla mining yaptım %50 %60 fan aralığında 50 derecede hatta daha altında tuttum kartları bu arkadaşın kart modelini bilmiyorum ancak kartın bulunduğunu yerin hava akışı kötü olabilir bunu bilmiyoruz bu sıcaklıklarda çalışmasının sebebi bu olabilir. Eğer hava akışı iyi olmasına rağmen sıcaklık böyleyse o zaman fanı %100 yapabilir ama bu şekilde uzun süre mining yaparmı ona kalmış.
Çok şeyi yanlış bilen sizsiniz. Önemli olan % değil RPM' dir. Benim bir kartım %45 fanda 2100RPM çalışıyor diğeri %100 fanda 2100RPM çalışıyor. Sizin gibi bilmeyen birisi gördüğünde aaa bu kartta sıkıntı var diğerinin soğutması daha iyi demekki %45 le bile yetiyor diyor.

Önemli olan % değil kaç RPM de çalıştığıdır. Bir çok kartla mining yapmışsınız ama pek bir şey öğrenememişsiniz.

Çok şeyi yanlış bilen sizsiniz. Önemli olan % değil RPM'dir. Benim bir kartım %45 fanda 2100RPM çalışıyor diğeri %100 fanda 2100RPM çalışıyor. Sizin gibi bilmeyen birisi gördüğünde AAA bu kartta sıkıntı var diğerinin soğutması daha iyi demek ki %45 le bile yetiyor diyor.

Önemli olan % değil kaç RPM de çalıştığıdır. Birçok kartla mining yapmışsınız ama pek bir şey öğrenememişsiniz.

Boş adamsın belli diğer konulardada yorumunu görüyorum ukele bir tipsin hadi boş yapma işine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı