Mining Yapılı Sapphire Pulse RX580 8GB Alınır mı?

1100 TL fiyata bulunabiliyor. İndirimde denk getirseniz zaten o fiyata bulunur. 4 ile 8 arasında FPS farkı yok denilebilir. 4 olayına takılmayın.

Tavsiyem mining yapılmış ürünlerden uzak durmanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Mining kartı alınır. 20 den fazla maden kartı sattım. 1 tanesi geri aramadı sorun çıktı diye. FAKAT,

• Amd kartları bios mod ile kullanılıp haşat edildiği için tavsiye etmem.
  • Fiyat madencilik kartına göre yüksek. İndirimden RX580 alsanız riske değmez.
  • 2-3 ay madencilik yapmamıştır. Haziran-Temmuz gibi çoğu kişi bıraktı o zamana kadar garanti verebilirim yapıldığına.
  • 1 sene de madencilik yapılsa hiç yapılmasa da temiz kullandıysa bu forumdan kim gelirse gelsin maden kartı olduğunu anlayamaz. O yüzden yaptığınız testler iyi çıkarsa a 2 ay yapmış diyemezsiniz.

Peki dediğiniz gibi olsun az önce R9 290x'i taktım yeniden güncellemesini yapınca bi bozukluk beliriyor ekranda sonra donuyor. Bundan 1 ay öncesine kadar 2-3 hafta güzelce kullandım ama sanırım tarih öncesi kart gibi bir şey oldu. R5 2600 Gtx 970'li sistemimi değiştirmeyi düşünmüyorum lakin Gtx 970 öyle güzel kart ki o sistemden de çıkarmak istemiyorum. Eğer cidden Gtx 970'i dövecek bir ekran kartı alırsam 970'i i5 3470'li sisteme takacağım. Tabi dolar yüzünden mesela ben 970'i yeni çıtkığında 700 dolara almıştım. Tabi dolar normaldi 1400 TL civarına denk gelmişti alınabilecek en iyi karttı yani o zamanlarda. Şimdi 700 dolar 4000 TL ediyor neredeyse ve hakikaten 3500-4000 TL bandında bir ekran kartına parayı vermek evlat acısı gibi yani. Bilmiyorum kafam çok karışık. Bir yanımda melek ihtiyacın yok böyle devam et diyor diğer yanımdaki şeytan bas parayı diyor. Ben de ucuz kart alayım idare etsin diyorum. Sanırım 3 hikaye de yalan olacak umarım işler açılır kazancımız bol olur da biraz para ayırırız. İnsanın içindeki o teknoloji isteği düşmanı gibi cidden her an cebindeki tüm parayı verebiliyorsun. Sabır sabır sabır..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı