Sapphire RX580 Pulse 8GB nasıl bir ekran kartıdır?

İndirim flan olmadıkça bence alınmaz o ekran kartı. Şuan 1550 TL flan ortalama fiyatı. KDV indirimi bekleyip arkadaşların dediği gibi ya Rx 580 Nitro modelini al bence.
Bütçen elverirse Rx 590 8 GB Nitro modeli alabilirsin 2 oyun hediyeli 1699 TL şuan.

Sapphire RX580 Pulse 8GB nasıl bir ekran kartıdır?
Bence temiz garantili kutulu 2.el bir cihaz alabilirsin daha Ucuza denk gelicektir test etmeden alma sadece açıkçası ben ekran kartlarını hep 2.el aldım sorunda yaşamadım tekrar satmamda sorun olmadı hatta aldığım fiyatın daha fazlasına sattım bence bir dene [emoji2369]

İndirim flan olmadıkça bence alınmaz o ekran kartı. Şuan 1550 TL flan ortalama fiyatı. KDV indirimi bekleyip arkadaşların dediği gibi ya Rx 580 Nitro modelini al bence.
Bütçen elverirse Rx 590 8 GB Nitro modeli alabilirsin 2 oyun hediyeli 1699 TL şuan.

Neden alınmaz? Nitro+ ile farkı nedir?

Saat hızlarında fark var. Nitro modeli azda olsa daha güçlü ve soğutma olarak daha iyi bir ekran kartı. Dış görünüş göreceli ama bence mavi plakalı ve mavi led fanlı ekran kartı hemde daha şık.

Peki Nitro+ kaç yıl kullanıma dayanır? Ömrü ne kadardır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı