Mining yapılmış 1660S ekran kartı alınır mı?

antalyadayım hocam da çogu miningsiz diyor yalan soyluyor termal yenilettim diyorlar sonra satmadan önce açılmış çoğu galiba ya da benim bölgem öyle

3060 bilmiyorum ama 2060 1660 falan baya düştü 1-2k düşüş gözlemledim 1 ayda
Hocam çok kötü bir talihsizlik antalyada ekran kartı almak bence. Sarı siteden alacaksanız param güvende ile alın en azından oyununuz vardır illa furmark testi falan filan yapıp sonra almayı deneyebilirsiniz bence.

Hocam çok kötü bir talihsizlik antalyada ekran kartı almak bence. Sarı siteden alacaksanız param güvende ile alın en azından oyununuz vardır illa furmark testi falan filan yapıp sonra almayı deneyebilirsiniz bence.
Çok uğraştırır hocam test yapmayı hiç bilmiyorum ki ben ya.

birisinin oğlu başka üniye gidiyormuş laptop için satıyorlar sistemi garantisi bitmiş 1660super bm450 ryzen 1600 af kuletipli 2 fanlı soğutucu 3000mhz ram 2 tane 8gblık samssung ssd + hdd cprsair vs550 power + 1080p 60hz monitor 8500tlye işlemcisiz satmıyor babası toplıca satılcakmış ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz hocam garantisiz

Çok uğraştırır hocam test yapmayı hiç bilmiyorum ki ben ya.

birisinin oğlu başka üniye gidiyormuş laptop için satıyorlar sistemi garantisi bitmiş 1660super bm450 ryzen 1600 af kuletipli 2 fanlı soğutucu 3000mhz ram 2 tane 8gblık samssung ssd + hdd cprsair vs550 power + 1080p 60hz monitor 8500tlye işlemcisiz satmıyor babası toplıca satılcakmış ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz hocam garantisiz
Hocam youtubede güzel açıklayıcı videolar var bende bilmiyorum alacağım zaman mecbur öğreneceğim genede siz bilirsiniz.

Hocam geçen hafta baktığım 3060ti 11.500dü şu anda 14kdan başlıyor modelin fiyatları dolar arttı bu süreçte eyvallahta bu indirim ne zaman gelecek ? Kara cumayı mı beklemeliyim ?
Fırsat bekle sürekli takipte kal. Ağustos ayında RTX 3080 her yerde 20k iken 16k'ya almıştım. İstediğin ürünleri sürekli farklı sitelerden takip et.

antalyadayım hocam
Bende Antalya'da yaşıyorum ve 2. el piyasasını gram sevmiyorum. Bu kadar büyük bir şehirde nasıl olur da az ürün olur aklım almıyor, az ürün olduğu için de fiyatlar nasıl olsa az denilerekten değerinden çok daha fazlasına satılıyor. Adam akıllı satan belki 2-3 tane çıkar onların ki de hava da kapılıyor zaten. Saçmalık.

Bende Antalya'da yaşıyorum ve 2. el piyasasını gram sevmiyorum. Bu kadar büyük bir şehirde nasıl olur da az ürün olur aklım almıyor, az ürün olduğu için de fiyatlar nasıl olsa az denilerekten değerinden çok daha fazlasına satılıyor. Adam akıllı satan belki 2-3 tane çıkar onların ki de hava da kapılıyor zaten. Saçmalık.
neresindesiniz hocam

Geri
Yukarı