Mining yapılmış RX6900 XT alınır mı?

Hüseyin selim

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba RX 6900 XT ekran kartı ikinci el 2 hatalık kullanılmış mining yapmış fiyatı 18,500 TL sizin önerileriniz nedir cevap bekliyorum reisler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba RX 6900 XT ekran kartı ikinci el 2 hatalık kullanılmış mining yapmış fiyatı 18,500 TL sizin önerileriniz nedir cevap bekliyorum reisler.

Fiyat hakkında bir şey söyleyemem ama düzgün sıcaklıklarda kullanılmış fanları çok zorlanmamış mining kartları alınabilir bence. Tabii test yapmak önemli.

Benim önerim alınabilir aslında 2 hafta kullanılmış sadece test edin önce ona göre anlaşın alınabilir yani.

2 Haftadan bir şey olmaz pek fakat, Garantisi yok demektir bilginize. Alınır mı? Dersen, Alınmaz bence.

mining yapıldığı anlaşılıyorsa hangi oyunu oynadığınızda anlaşılabilir o zaman :) fiyat uygun geldiyse gayet rahat bı şekilde alınır . testleri yapın alın gitsin.ayrıca 6900xt lerde mining yapmak için voltaj falan baya düşürülüyor normal kullanımdan daha düşük değerlerde kullanılıyor kendim yapmıştım bı müddet oyun oynarken ayarları 2 katına çıkarıyordum mining yaparken yariyariya düşürmezsem verim alamiyordum.yani kısaca mining yaparken çok daha az kullanıyordum ekran kartını

Geri
Yukarı