Miningli ekran kartında BIOS problemi olur mu?

Yok hocam ne yaptın ya birkaç yıllık kartta sadece DVI nasıl olsun HDMI portu ve DisplayPort'ları var.

Genelde mining tek DVI girişli kartlarda yapılıyor onlar daha çok mining üzerine oluyor o yüzden söyledim.

Miningli RX 6600 almak istiyorum ama BIOS'u orijinal mi yoksa mining BIOS olup olmadığını nasıl anlarım? Miningli BIOS orijinaline döndürebilir miyim?

Ekran kartına driver kurduğunda ekran kartını görmüyorsa zaten BIOS atıldığı anlaşılır ek olarak da adam sana bu driver ı kur başka driver görmez derse buradanda BIOS attığını anlarız.

Miningli RX 6600 almak istiyorum ama BIOS'u orijinal mi yoksa mining BIOS olup olmadığını nasıl anlarım? Miningli BIOS orijinaline döndürebilir miyim?

RX 6600'e BIOS atsan ne yazar atmasan ne yazar... Alabilirsin 6000 serisi kartlar mining için fazla sömürülmüyor.

Mining BIOS olması sorun olmaz. RX 6600 gibi kartlar mining sömürmez zaten kısıtlama var ve çok uzun süre mining yapmışta olamazlar. BIOS kendinde değiştirebilirsin, ben miningli kart aldım 5700XT en ufak sorun yaşamadım. Belirli testleri yapıp öyle alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı