Rehber MiniTool Partition Wizard 12 ile Flash Belleklerinizi Kurtarın

Sayın, @24099
Harfiyen uyguladım fakat yukarıda da anlattığım gibi (Invalid configure files.) uyarısı ile karşılaşıyorum. Video yu izlerken adım adım sizin yapmış olduğunuz un aynısını yapıyorum ama malesef olmuyor. Mesajın anlamı nedir bilmem ama bir şeyler ter gittiği kesin.
Resim Bu kırmızı alan içindeki USB birimi dir

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-23 173125.png
    142,1 KB · Görüntüleme: 88
Ben sizin youtube de yayınlamış olduğunuz video ya bakarak yaptım. Tamam buradaki uygulamayı da deneyeceğim.
Denedim sonuç bu

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-23 174950.png
    114,7 KB · Görüntüleme: 87
Diskpart üzerinden diski seçip clean deyince ne oluyor?

Çalıştır> diskpart> list disk> select disk 3> clean

Önemli not: Attığınız fotoğrafa bakarak select disk 3 dedim. List disk dedikten sonra boyuta bakarak doğru diski seçtiğinizden emin olun. Clean dedikten sonra diskin içindeki her şey silinir.

Diskpart üzerinden diski seçip clean deyince ne oluyor? Böyle bir şey bulamadım. Ayrıca youtube video ile alakalı video yu yanıma kaydetmedim youtube den sitenize ulaştım bulursam size yazarım.Öyle hatırlıyorum.
Çok özür dilerim yabancı bir siteden bakmışım görsellerinizi bulunca onunla karıştırmışım. Kusura bakmayınız lütfen.

Diskpart üzerinden diski seçip clean deyince ne oluyor? Böyle bir şey bulamadım.
Hemen;
list disk > Diskleri listeler.
select disk 3 > 3 numaralı diski seçer. Burada doğru diski seçtiğinizden emin olmalısınız.
clean > Diski siler. Biçimlendirme değildir bu; disk ve bölümleri silinir.

Sayın Akil Gündoğan,
Hard disk'e CMD komut satırında attrip konutu ile slean ile formatladım yanlışlıkla format atmış olduğum bu disk nasıl bilgilerimi kurtarırım yardımcı olurmusu nuz lütfe.

@smtekin47
Rehber ile alakalı değil maalesef yaşadığınız durum zira ben onu anlatmadım konuda.

Komut istemi ile diskpart uygulamaya kalkışmadan önce yanlış diski silmemeye dikkat etmeliydiniz. Veri kurtarma programları kullanmayı deneyebilirsin, bu süre zarfında ilgili diske bir şey yazmamaya dikkat et verilerin selameti açısından. Ayrı bir konu aç istersen bunun için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…