Mint Xfce "komut bulunamadı" hatası

Tabii. Sorularınız oldukça yeni konu açıp beni etiketleyebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalışırım.

Videonun 08:52 dakikasında tıkandım yine. Kendi dağıtımına göre kod yazıyor galiba. Biteremeyeceğim ben bu videoyu. Mint Xfce için uyumlu galiba ama sürekli bende olmayan komutları yazıyor nasıl yaparız? :/

Videonun 08:52 dakikasında tıkandım yine. Kendi dağıtımına göre kod yazıyor galiba. Biteremeyeceğim ben bu videoyu. Mint Xfce için uyumlu galiba ama sürekli bende olmayan komutları yazıyor nasıl yaparız? :/
Video Arch tabanlilar için tema yapıyor fakat sizin kullandığınız Debian tabanlı.

Manjaro, Endavour deneyebilirsiniz.

Size ben TeamViewer adresini versem 2 dk uzaktan bağlatı ile kurabilir misiniz o temayı bana? :)

Hayır. Sizinle aynı sorunları yaşayan biri bu konuya geldiğinde konudaki çözümlerden yararlanabilir. Ayrıca siz de öğrenmiş olursunuz. Ancak ben gelir kurarsam, ne konuya gelen kullanıcılar ne de siz bir şey öğrenirsiniz.

Başlarda ben de zorlanıyordum ama kendim yapmaya çalıştıkça öğrendim. Siz de hemen bırakmak yerine araştırarak yapmayı öğrenin bence. İlla başkası yapsın derseniz yardım edilebilir TeamViewer ile de. Sonuçta videoya bakıp yapılacak bir işlem.

Yeni konular

Geri
Yukarı