Mirror's Edge aktivasyon kodu istiyor

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar öncelikle. Oyunumun orijinal olup olmadığını soran kişilere şimdiden söyleyeyim: Oyunum orijinal. Hatta oyuna EA üzerinden sahibim.

Ekran görüntüsü 2023-01-14 184937.png
Ekran görüntüsü 2023-01-14 184959.png

Sorun da burada başlıyor. Oyunu açmaya çalışınca aktivasyon kodu istiyor.

Ekran görüntüsü 2023-01-14 184745.png

İnternetten bulduğum herhangi bir kodu girmeyi deneyince, orijinal aldığım bir oyun için korsan kod kullanmam gerek, oyuna girerken hata veriyor.

1673721313713.png

Bunun çözümünü bilen biri varsa söylediği için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı sorunu EA yetkililerine yazın olmadı oyunu iade edip başka bir yerden alın.
Oyunun fiyatı zaten çok pahalı. Başka yerden almam imkansız. Ayrıca destek kanallarını kapattıklarından dolayı ben bu konuyu açtım.

1673722533672.png

Hocam şuna bakabilirsiniz.
O konuyu gördüm. İşe yaramadığı için soruyorum zaten.

Oyunun fiyatı zaten çok pahalı. Başka yerden almam imkansız. Ayrıca destek kanallarını kapattıklarından dolayı ben bu konuyu açtım.

Eki Görüntüle 1632929

Olur mu böyle iş ya?
Hocam ben bu durumda korsan aktivasyon yapmanızın pek sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum sonuçta oyunu satın aldınız ve onların hatası bu sonuçta.

Olur mu böyle iş ya?
Hocam ben bu durumda korsan aktivasyon yapmanızın pek sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum sonuçta oyunu satın aldınız ve onların hatası bu sonuçta.
İşte, korsan aktivasyon deneyince müthiş korsan korumalı oyun hata veriyor. Zaten belirtmiştim.
İnternetten bulduğum herhangi bir kodu girmeyi deneyince, orijinal aldığım bir oyun için korsan kod kullanmam gerek, oyuna girerken hata veriyor.
1673721313713-png.1632905

Geri
Yukarı