Misafir çocuğu çeşitleri

Bize gelen birisi benim pc açacak, güç tuşuna basacak. Akşamı görmez o çocuk. Ayrıca pc şifre var. Onun için güç tuş örneği verdim :D

Küçük kuzenim gelince güç kaynağının şartelini kapatıyorum, bilgisayarın başına 1 saat bile otursa bilgisayarı kendine göre şekillendiriyor Google hesaplarından çıkıyor kendi hesaplarına giriyor masaüstü planını değiştiriyor kendi istediği oyunları yüklüyor siliyor en son PES 2013 indirmişti sağ olsun bilgisayarı formatladık sayesinde 😠

Bir aralar abimin PC'sini ödünç almıştım, PC'si cidden pahalı ve benim için direk Cennet'ten çıkmış bir PC gibiydi (tövbe töbve.) Misafir çocuğu gelmişti odama sonra CS:GO rekabetçi atarken beni görünce tipi şuydu;
-Aybi ne oynuyorsun?
- CS:GO oynuyorum.
-Aybi bende oynayabilir miyim?
-Tamam oyna da, nasıl oynuycaksın?
-Hemen gösterim aybi hehe.
4-5dk odadan çıktım geri döndüğümde fareyi yere atan, klavye tuşlarını çıkaran, mikrofon açıp rakibe küfreden bir velet gördüm. Sinirden abimin PC'sini yere atacaktı son anda yakaladım ağladı ondan sonra kaldırdım PC başından 30dk sonra annesiyle geldi annesinden ayrı bir 10dk laf yedim PC başına geri alınca p*ç gibi gülmeye başladı ondan sonra kendi PC'mi aldım. #dokunturmadımdokundurtmuyorum!
Not: Şifre koyun PC'nize, bir şey yapın ki sonunuz kötü olmasın. Laptop'sa adaptörün kablosunu gevşetip bozuldu deyin, PC ise admin şifresi koyun veya guest hesabı açın. En kötü VirtualBox kullanırsınız. (sponsorluk vb yok rahatlayın. :D)

At odadan ve annesini dinleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı