Misafir çocuğuna yaptığım şaka

Hiç etik değil. Misafir çocuğu vakası fazla başıma gelmedi. Gelince de veriyorum ama gözetim altında.
Ne kıymetli bilgisayarınız telefonunuz var be bu kadar görgüsüzleşmeyin yok dokundurmam dokunursa döverim keserim dünya malı alt tarafı o değer verdiğiniz eşyaların hepsi gelip geçici 3 5 sene sonra yüzüne bakmayacağınız.
Oyunu aç oynasın işte. Klavyeyi "kemirecek" değil ya?
Küfür etmeseydi açacaktım sadece biraz beklemesini istedim ama o küfür etti.
Küfür ettiğini ve onu istemediğinizi açıkladığınızda ne oluyor?
İlk te küfür ettiğini söyledim ama annesi benim çocuğum küfür etmez saygılıdır dedi ve çocukta HAYIRRRR BEN KÜFÜR ETMEMMMMMMM!!!!! diye bağırdı
İstemediğimi söyleyince de 2 anneye karşı ne desem olmuyor.
Çocukları sevindirin, sizin gözetiminizde oynasın. Belki durumları yoktur özeniyordur. Baktınız hor kullanıyor direk kaldırın yaptığı yanlışı anlar. Genel olarak bize gelen çocuklar bu kuralımı biliyor. Ben olmadığım zaman bilgisayarın yanından bile geçmezler. Ben olduğumda da izin isterler. Oynayacağı oyunu da söyler. Artık gözetlememe bile gerek kalmıyor.
O da küfür etmeseydi 5 Dakika bekleseydi açacaktım.
Yaptığın iyi bir şey değil. Annesine ''oğlun bana küfür ediyor'' diyebilirdin.
Dedim ama çocuk kendini çok iyi savundu.

Hocam size çok ihtiyacım var. Çok ciddiyim aslında bir uygulama olsa direk her şeyi yapsa. Her misafir çocuğu geldiğinde oyun aç diyor. Artık çocuğun suratını dağıtasım geliyor.

Adam haklı. Oyun açsan ölür müsün?
Hocam o da küfür etmesin beklesin yanımda sakince 5-10 Dakika sonra açacaktım zaten.
Ses kaydı alın bakalım onu da inkâr edebilecekler mi?
Bir daha gelirlerse denerim.
Konu ile alakasız ama hocam Allah malını onun uğruna ölecek kadar sevip insanlara tepeden bakanlara asla rızık vermezmiş verdiğini geri alırmış hoş değil yaptığınız özür dilerim.
Hocam o da küfür etmesin yani.
Daha "10" yaşındaki bir çocuğa iftira atmak iyi bir şey mi dostum?
Küfür etti bende cezasını verdim.

mim.png

Bu resme göre zekanız +500 IQ üstü.
Lütfen üstün zekalı insan derneğine müracat ediniz böyle bir taktik ben ilk kez gördüm.

Bu akşam bize yan komşu geldi. Annem çağırmış bir de, komşunun çocuğu var 14 yaşında. Tabii gelmelerini istemiyordum ama sesimi çıkarmadım ve PC de Technopat'ta dolaşmaya devam ettim. Sonra geldiler karşıladıktan sonra direkt odama gittim çocuk ta geldi yanıma. Oyun aç dedi, ben de tamam 10 dakika bekle dedim sonra çocuk sıkıldı ve şöyle dedi:
ya (küfür) Technopat'ını çık artık oyun aç dedi
Ben sinirlenmiştim tabii, sesimi çıkarmadım tamam içeri git ben hazırlayacağım dedim ve planım şu idi. Bir klasör oluşturup masaüstünde ne varsa oraya attım ve arka planımı da Windows'un kendi arka planı yaptım, yani sanki PC'yi format atmış gibi düzenlemiştim sonra PC'yi kapattım ve içeri gittim ve çocuk oynamak istedi. Ben izin vermedim ve annem kızdı. Plan tıkır tıkır işliyordu, çocuk PC'yi açmaya gitti PC kaç saniyede açıldığını adım gibi biliyordum ve tam açıldığı zaman odaya girdim. Telefonum nerede dedim ve sen format mı attın diye bağırdım ve çocuğu annesine söyledim: İçinde 600-700TL'lik oyun vardı hepsini silmiş dedim. Sonra annesi çocuğa bir kızdı, çocuk köşeye pustu ağlıyor orada :D
Çok iyi olmuş, bir daha ki sefere adam olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı