Misleading: Win32 lodi virüsü nedir?

Yer
Fonksiyon Eğrisinin Altında Kalan Alan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün bilgisayarda bu virüsü gördüm, nedir ne değildir biraz araştırdım forumdan. 2-3 ay önce kendim indirmediğim (bilgisayara kim indirdi bilmiyorum babam ve ablam da kullanıyor) driver programı vardı bununla ilgisi var mıdır? Windows karantinaya aldı, sonra kaldır dedim kaldırıldı veya geri yüklendi diyor. Başka ne yapmalıyım bu yeterli mi? Çok ciddi zararı var mıdır tam açıklar mısınız?

Arkadaşlar bugün bilgisayarda bu virüsü gördüm, nedir ne değildir biraz araştırdım forumdan. 2-3 ay önce kendim indirmediğim (bilgisayara kim indirdi bilmiyorum babam ve ablam da kullanıyor) driver programı vardı bununla ilgisi var mıdır? Windows karantinaya aldı, sonra kaldır dedim kaldırıldı veya geri yüklendi diyor. Başka ne yapmalıyım bu yeterli mi? Çok ciddi zararı var mıdır tam açıklar mısınız?

Hocam virüsle ilgili bir fikrim yok ancak virüsün az zararlısı çok zararlısı fark etmez temiz kurulum yapın ve isterseniz Kaspersky Security Cloud'la tarama yapın.

Yanıltıcı:Win32/Lodi!SA
Microsoft Defender Virüsten Koruma tarafından algılandı
Takma adlar: İlişkili takma ad yok

Özet
Microsoft Defender Antivirus bu programı algılar ve kaldırır.

Bu program bilgisayarınızdaki dosyalar, kayıt defteri girdileri veya diğer öğeler hakkında yanıltıcı veya sahte iddialarda bulunur.

Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza nasıl bulaşabileceğini öğrenin .

şimdi ne yapmalı
Aşağıdaki ücretsiz kullanınMicrosoftbu tehdidi algılamak ve ortadan kaldırmak için yazılım:

Windows Defender içinWindows 10 and Windows 8.1, veyaMicrosoft Security EssentialsiçinWindows 7veWindows Vista
Microsoft Safety Scanner
Ayrıca tam tarama yapmalısınız. Tam bir tarama, diğer gizli kötü amaçlı yazılımları bulabilir.

programları kaldır
Bu programı manuel olarak kaldırmanız gerekebilir:

Windows 10'da
Windows 8.1'de
Windows 7'de
Windows Vista'da
Daha fazla yardım alın
Ayrıca gelişmiş sorun giderme sayfamıza bakabilir veya daha fazla yardım için Microsoft virüs ve kötü amaçlı yazılım topluluğunda arama yapabilirsiniz.

Kaynak: Microsoft

Yeni konular

Geri
Yukarı