Win32 lodi virüsü nedir?

MuhammedAli00

Femtopat
Daha fazla  
Çok enteresan bir olay bugün bilgisayara format attım ve Chrome yüklerken böyle bir olayla karşılaştım nasıl böyle bir şey mümkün olabiliyor anlamıyorum daha yeni format atılmış bir bilgisayarda bu nasıl olabilir kafam almıyor resmen bazıları driver bulma uygulaması yüzünden falan diyor ama benim durumumun bununla alakası yok. Yardımcı olur musunuz rica etsem?

Çok enteresan bir olay bugün bilgisayara format attım ve Chrome yüklerken böyle bir olayla karşılaştım nasıl böyle bir şey mümkün olabiliyor anlamıyorum daha yeni format atılmış bir bilgisayarda bu nasıl olabilir kafam almıyor resmen bazıları driver bulma uygulaması yüzünden falan diyor ama benim durumumun bununla alakası yok. Yardımcı olur musunuz rica etsem?

ISO'yu nereden indirdin.
Orijinal Windows 10 İSO (Resmi Sİteden) Click!

Malwarebytes indir ve tarama yap. Virüsü siler.

Virüsü zaten sildim ama nasıl oluyorda bu virüs bilgisayara giriyor ben bunu anlamıyorum gerçekten.

Bilgisayarcıya götürüp format attırmıştım zamanında uzun bir aradan sonra ayarlara girip format atmak istedim ama format seçeneğini yerel değil de bulut seçmiştim bununla alakalı olabilir mi?

Temiz kurulum yapmamışsın ki.

Evet temiz kurulum değil ama Windows ayarları ile formatı attım daha önce de ayarlardan atmıştım böyle bir şey olmamıştı zaten ileride temiz kurulum yapacağım ama şu an kafama takıldı çok saçma bir olay olduğu için.
Temiz kurulum yapmamışsın ki.

Evet temiz kurulum değil ama Windows ayarları ile formatı attım daha önce de ayarlardan atmıştım böyle bir şey olmamıştı zaten ileride temiz kurulum yapacağım ama şu an kafama takıldı çok saçma bir olay olduğu için.

Her virüs Windows sıfırlaması ile gitmeyebilir eskiden kalmabirşey olabilir en iyisi format atmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı