Mistik hayvanlar topladığımız oyunun adı nedir?

Levy905

Femtopat
Kendisi çocukluğumun oyunu. Kaldırıldığından şüpheliyim bu yüzden son şansımı burada deniyorum. Bildiğim şeyler şunlar:

- Popüler dönemi çok eskidendi fakat popüler desem de çok popüler olmuş bir oyun değildi. Mobil oyundu, sanırsam Chrome versiyonu da vardı.

- Sıra tabanlı bir oyundu. Dövüş mekanikleri basit, sıranız geldiğinde takımınızdaki 3 kişiden biri ile saldırı veya savunma yapardınız. Sizin karakterleriniz ekranın sol alt köşesinde, düşman karakterler ise ekranın sağ üstünde yer alırdı.

- Pokemon GO benzeri bir oyundu. Takımımıza eklemek için hayvanları topluyorduk.

- Her hayvan 5 elementten birine sahip oluyordu ve 5 elementin her biri taş kağıt makastaki gibi birbirine karşı güçlü veya güçsüz oluyordu.

- Farklı mekanlar vardı. Çöl arazisinde elektrik ve ateş türünden hayvanlar çıkıyordu mesela.

- Oyuna sonradan Online mod da gelmişti.

- İsiminin 2 kelimeden oluştuğunu hatırlıyorum fakat yüzde yüz eminim diyemem.

Başka herhangi bir soruyu da cevaplayabilirim oyun hakkında bilmediğim tek şey oyunun adı.😔

Dediğiniz her şeyle uyuşuyor. Sizin oyundaki yaratıklar neye benziyordu?
Gerçek hayvanlardan esinlenmiş ve gerçek hayvanlara çok benzeyen fakat farklı özellikler de barındıran karakterler. Örneğin ayıdan esinlenildiğini düşündüğüm bir karakter vardı havadan ateş fırlatabiliyordu pençe atabiliyordu baktığında aslında ayıya benziyor ama 2 ayak üzerinde kırmızı kürklü ve üzerinde ateş sembolü var mesela. En popüler karakterlerden biri oydu ona rağmen 1 görselini bile bulamadım.

Gerçek hayvanlardan esinlenmiş ve gerçek hayvanlara çok benzeyen fakat farklı özellikler de barındıran karakterler. Örneğin ayıdan esinlenildiğini düşündüğüm bir karakter vardı havadan ateş fırlatabiliyordu pençe atabiliyordu baktığında aslında ayıya benziyor ama 2 ayak üzerinde kırmızı kürklü ve üzerinde ateş sembolü var mesela. En popüler karakterlerden biri oydu ona rağmen 1 görselini bile bulamadım.

GPT'ye yazık hocam. Garibim error vermediyse iyi😄 şu an bu tür bir oyun hatırlamıyorum. Bu kategorideki oyunların çoğunu oynamıştım ama kafamda bir şey oluşturmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı