MİT kariyer başvuru formunda ameliyat kısmından elenir miyim?

Aga direkt olarak niye eleneceksin ameliyat aşırı önemli değil ve de görünmeyecek bir yerde ise dert değil. Ama dediğim gibi psikolojik rahatsızlık (ruh hastası) gibi sorunun yoksa değerlendirmeye alırlar.

Yok canım kendim delilerin içinde yaşadığım için böyle şeyler normal bana dedem teyzem falan psikolojik rahatsızlıkları var alışığım böyle ortama
Aga direkt olarak niye eleneceksin ameliyat aşırı önemli değil ve de görünmeyecek bir yerde ise dert değil. Ama dediğim gibi psikolojik rahatsızlık (ruh hastası) gibi sorunun yoksa değerlendirmeye alırlar.

Yani ben şimdi çalışmaya gözlerine girecek pozitif şeyler yapmaya başlayayım

Peki yine geldim ama atıyorum el bölesinden ameliyat geçirdin peki öyle de direk elenme şansım var mı?

Son düzenleme:
Yok canım kendim delilerin içinde yaşadığım için böyle şeyler normal bana dedem teyzem falan psikolojik rahatsızlıkları var alışığım böyle ortama.

Yani ben şimdi çalışmaya gözlerine girecek pozitif şeyler yapmaya başlayayım.

Peki yine geldim ama atıyorum el bölesinden ameliyat geçirdin peki öyle de direk elenme şansım var mı?

Aga ben bu işlerin içinde değilim lakin o kadar kolay elerler mi düşünmek lazım. Sonuçta devir değişiyor önceden örneğin polisler belli kaidelere uymak zorundaydı fizik olarak lakin onlar bile şu an esnetiliyor. Mit de kalkıp esneklik gösterir diye düşünüyorum ama ümit vermek de istemem bunları direkt olarak işin içinde olan biri söyleyebilir.

Aga ben bu işlerin içinde değilim lakin o kadar kolay elerler mi düşünmek lazım. Sonuçta devir değişiyor önceden örneğin polisler belli kaidelere uymak zorundaydı fizik olarak lakin onlar bile şu an esnetiliyor. Mit de kalkıp esneklik gösterir diye düşünüyorum ama ümit vermek de istemem bunları direkt olarak işin içinde olan biri söyleyebilir.

Esneklik derken evet zamanında boks kırığı yaşandı lakin elimde oynatmama veya hareketsizlik falan yok eskisinden daha iyi hatta görüntü bozukluğu bile yok lakin yazsak direk formda değerlendirmeye alınmazsa kötü olur ya elimi canlı kırdıracaktım tekrar ailem zorla soktu o ameliyata beni yok dayanamazsın bilmem ne çok pişmanım ama zamanı geriye alamıyoruz

Esneklik derken evet zamanında boks kırığı yaşandı lakin elimde oynatmama veya hareketsizlik falan yok eskisinden daha iyi hatta görüntü bozukluğu bile yok lakin yazsak direk formda değerlendirmeye alınmazsa kötü olur ya elimi canlı kırdıracaktım tekrar ailem zorla soktu o ameliyata beni yok dayanamazsın bilmem ne çok pişmanım ama zamanı geriye alamıyoruz.

Hani aga o konu da kesin bir şey diyemem yazma forma derdim ama mitten bahsediyoruz adamlar biliyor yani aga ne olursa olsun direkt olarak doğruları yaz benim tavsiyem.

Hani aga o konu da kesin bir şey diyemem yazma forma derdim ama mitten bahsediyoruz adamlar biliyor yani aga ne olursa olsun direkt olarak doğruları yaz benim tavsiyem.

Ya bir şey yok ya düzeltmek için ameliyatta kırdılar bir platin taktılar geçici bu kadar çıkardılar eskisinden daha iyi elim hatta doktor şaşırdı nasıl elin bu kadar iyi olabilir dedi beni fizik terapiye bile göndermedi elimi bile sıktı tokalaştık çok güçlüsün dedi bakalım formda güçlü olabilecek miyiz?

Sence sen olsan eler miydin direk formda yoksa değerlendirmeye alır mıydın ya ne düşünüyorsun elerler mi sence objektif bakış olarak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı