MIUI 12.0.3 güncellemesi sonrası bildirim paneli bozuldu

Söylerken bile zorlanıyorum ama Android 10'u kaymak gibi çalıştıran, oyunları daima 30FPS üstü oynatan telefonumuz ne zamandan beri low-end oldu ki? Mid-end olarak aldığım cihaz hangi ara low-end oluyor anlamıyorum. Anlaşılan 1 yıl sonra telefonumuzu çöpe atmaya veya custom rom yüklemeye başlayacağımızın sinyalleri bunlar.
Klasik "Şakşumi" ve Redmi politikası. 2 yıla çöp olma garantisi ile :D

Çok saçma ios da bu özellik uzun zamandır vardı iphone5 daha hala o bildirim panelini cayır cayır çalıştırıyor Xiaomi ilk defa kendisi bulmuş gibi ahkam kesiyorsa bu sadece Xiaomi'nin yazılım mühendislerinin acizliğidir.Ek olarak bir telefon cod mobil'i yüksek ayarda akıcı şekilde oynatacak ama menüde panelde takılacak niye puslu olduğu için saçma bu telefonun değil Xiaomi'nin yazılım mühendislerinin acizliğidir.Ayrıca hiç bir sıkıntı da yoktu umarım miui12.5 ile düzelir.Ama o zamana kadar eski halini nasıl kullanabileceğinizi biliyorum.Anlatıyorum;Şimdi 1-setedit uygulamasını indirin 2-uygulamayı açın orada device level list'e dokunun 3-sonra edit vaule'e dokunun 4-sonra oraya v:1,c:3,g:3 bu rakamları yazın harflere noktalamalara dokunmayın sonra kaydedin ve cihazı yeniden başlatın.Miui12.5 ile düzelir diye tahmin ediyorum ama o zamana kadar bu yöntemi kullanabilirsiniz.Setedit uygulamasını da güvenlik uygulama kilidi tarafından menüde saklayabilirsiniz.
Ve bir şey daha diyeyim.Şimdi note8 tam ekran moduna alındığında ekranın altında kontrol cubuğu çıkması gerekiyor ama çıkmıyor.Böyle saçma bir iş olur mu? O da mı performans sorunundan dolayı yok.Xiaomi'nin en iyi yeteneği saçma bahaneler üretmek.Umarım en yakın zamanda aklını başına toplar.Donanımda iyi cihazlar çıkarıyor ama yazılım ekibi tam bir fiyasko.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı