Mixamo sitesindeki animasyon ve karakterler telifli mi?

redwhite

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bir oyun üzerinde çalışıyoruz ve kullanmamız gereken animasyonlar var. Mixamo sitesindeki animasyonları ve karakterleri ticari amaçla yapılan bir oyunda kullanmak telif sıkıntısı yaratır mı?

Blender üzerinden kendi animasyonlarınızı yaparsanız daha iyi olur. Hem her zaman animasyonları Mixamo üzerinden almayacaksınız. Tecrübe olur yani. Telif konusuna gelirsek o animasyonları bedava sunduğu için sadece kişisel amaç için kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Yanlış biliyor da olabilirim.

Telifsiz.
"You can use both characters and animations royalty free for personal, commercial, and non-profit projects including: Incorporating characters into illustrations and graphic art."
Blender üzerinden kendi animasyonlarınızı yaparsanız daha iyi olur.
Hiç de daha iyi olmaz. Yüzlerce animasyon var o sitede. O animasyonları yapmaya kalksan 5 senen gider. Hayatında hiç karakter animasyonu yaptın mı?

Telifsiz.
"You can use both characters and animations royalty free for personal, commercial, and non-profit projects including: Incorporating characters into illustrations and graphic art."

Hiç de daha iyi olmaz. Binlerce animasyon var o sitede. O animasyonları yapmaya kalksan 5 senen gider. Hayatında hiç karakter animasyonu yaptın mı?
Evet yaptım. Cidden zor. Biliyorum. Ama yine de Mixamo'da olmayan animasyonlar da var. O yüzden dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama yine de Mixamo'da olmayan animasyonlar da var.
Var olanları kullanmaya engel mi bu? Neden boşu boşuna zaman harcasınlar ki? Kişi animatör olacağım diyorsa ben de size katılırım ama oyun yapmak ile animatör olmak çok farklı şeyler. Oyunun içinde animasyonun da dahil olduğu daha birçok bölüm var.

Telifsiz.
"You can use both characters and animations royalty Free for personal, commercial, and non-profit projects including: Incorporating characters into illustrations and graphic art."

Hiç de daha iyi olmaz. Yüzlerce animasyon var o sitede. O animasyonları yapmaya kalksan 5 senen gider. Hayatında hiç karakter animasyonu yaptın mı?

Bu dediğiniz tam olarak nerede yazıyor ben göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı