Mizah sayfası mı daha çok izlenir, futbol edit sayfası mı?

Hocam CapCut'tan o kadar da profesyonel şeyler beklemeyin Apple ürününüz varsa daha orijinal platformlar var CapCut'tan daha iyi.

Hocam, Apple telefonum var. Ondan olmaz diye düşünüyorum. Emin değilim. Gün içinde zamanım çok olmuyor. After Effects’deki videolarda aşırı kaliteli oluyor fakat After Effects çok uzun sürmez ise yapabilirim diye düşünüyorum. Sizce bir edit kaç saat sürer?

Hocam, Apple telefonum var. Ondan olmaz diye düşünüyorum. Emin değilim. Gün içinde zamanım çok olmuyor. After Effects'deki videolarda aşırı kaliteli oluyor fakat After Effects çok uzun sürmez ise yapabilirim diye düşünüyorum. Sizce bir edit kaç saat sürer?

Hocam öyle o renkli falan aşk editleri vesaire genelde IPhone'den yapılıyor ve en kaliteli onlar oluyor isterseniz uygulamayı veririm fakat CC dediğimiz muhabbet var orada o bir nevi CapCut tarzı kullandığınız CC yani editteki ayarların QRını başka editteki QRa okutup bir daha kullanabiliyorsunuz ayrıca ücretili bir uygulama 30 lira 40 lira olması lazım.

Hocam öyle o renkli falan aşk editleri vesaire genelde IPhone'den yapılıyor ve en kaliteli onlar oluyor isterseniz uygulamayı veririm fakat CC dediğimiz muhabbet var orada o bir nevi CapCut tarzı kullandığınız CC yani editteki ayarların qrını başka editteki qra okutup bir daha kullanabiliyorsunuz ayrıca ücretili bir uygulama 30 lira 40 lira olması lazım.

Hocam uygulama ismi verebilir misiniz?

Hocam uygulama ismi verebilir misiniz?

Vsp hocam video star

Geri
Yukarı