Mka bilgisayar satışlı gamepad alınır mı?

Hocalarım şu anda evde değilim eve gidince ilk işim size haber vermek iyi sosyaller.

Hocalarım şu anda evde değilim eve gidince ilk işim size haber vermek iyi sosyaller.
Hocam bir de başlıkta Mka bilgisayar yazıyor ama ürün indirimhanem tarafından gönderilecektir diyor.

Beklemedeyiz hocam.

Hala beklemedeyiz.

Son düzenleme:
Evet hocam test ettiniz mi?

Arkadaş hiç ölü bölgesi yok dedi biraderim, eğer söylediği gibiyse alacağım diyorum, okuduğunu anla ya da okumasını öğren :) ben halihazırda 9.nesil xbox gamepad kullanıyorum.
1706705701983.png

Son düzenleme:
Dostum bunların çoğu benzer satıcı fark etmeksizin. Sana bu arkadaşa gelenden farklı da gelebilir. Şans işi. En ucuzunu al geç.

@432777 hocam bu arkadaşın dediği gibi bana gelende yok denecek kadar az ölü bölge var çünkü ben eskiden Trendyol'dan T60 klavye almıştım bazılarına RGB gelirken bazılarına Rainbow geliyordu bu da öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı