ML 240l V2 alınır mı?

Son düzenleme:
Kaliteli 240mm sıvı soğutmalarla aynı performansı veremez hocam.
Bu bütçede olan soğutucular için aynı durum geçerli değil.
temp_oc_wprime.png

Zaten şöyle bir şey var, overclock yapmayacağım.
Güzel görünmesini, yükte (R5 5600X'in) 70 derece civarında sessiz çalışmasını ve olabildiğince ucuz olmasını istiyorum.
Ekstradan fan da takabilirim, elimde 4000D Airflow'dan çıkma bir kasa fanı var, ne kadar iyidir bilmiyorum. SP120 fan alıp takabilirim de, o da kasa fanı olduğu için çok iyi olmayabilir.
@kqqk13 @Rivadex CM Hyper212 nasıldır acaba? Evo, Spektrum gibi modellerin arasında çok fark var mı? Siyah ve RGB fanlı olanı alabilirim. Hoşuma gitti. Biraz daha küçük olmasını isterdim ama en iyisi o gibi.
Kasam 170mm uzunluğa kadar soğutucu destekliyormuş.

En son oyunda kulaklıksız ses testi yaptım. CPB ve PBO kapalı olmasına rağmen 70 derece ortalama, bazen 78'lere kadar çıktı işlemcim. Fan hızı 2000 RPM ortalama, 2700 maks. sanırım. Bu kadar ses istemediğim için, fiyatına göre iyi görünen Frostflow X 240 modelini aldım. Daha önce hiç sıvı soğutma kullanmadım, umarım pişman etmez.
Yer olarak da kasanın üstüne koymayı düşünüyorum. Normalde orada 2 tane Corsair fan var, 30 dB'de 55 CFM veriyorlar. Eğer kendi fanları fazla sesli gelirse değiştireceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı