ML240L V2 RGB değiştirilmeli mi?

Mardinlikağan

Decapat
Daha fazla  
Şubat 2022 de almıştım. Hiç kullanılmadı, 8. sınıf öğrencisiyim LGS sonrası PC alacağım. Muhtemelen 12400F civarı bir işlemci alırım sizce soğutmayı satıp daha iyisini mi almalıyım? Satarsam ne kadara satabilirim?

Performansı kötü ve sesli çalışan bir ürün. 1400, 1300 TL civarına satılabilir.

Bunların fiyatı çok dersen:

Performansı kötü ve sesli çalışan bir ürün. 1400, 1300 TL civarına satılabilir.

Bunların fiyatı çok dersen:
İleriye dönük olması açısından ML360R modelini düşünmüştüm. Sizce alınabilir mi

İleriye dönük olması açısından ML360R modelini düşünmüştüm. Sizce alınabilir mi?

3 fanlı, 3600mm olması onu ileri dönük yapmaz. Zaten gelişen mimariler ve düşen transistör aralığı ile (nm) işlemcilerin ısınma miktarı giderek azalıyor, bazı spesifik modeller hariç.

Gene de 3600mm istersen onu alma, iyi sayılmaz:

Ama 360mm soğutma, eğer ki 7900X, 13700K, 12900K gibi işlemciler kullanmayacaksan sadece görselliğe yarar. İyi bir 240mm çoğu işlemciyi rahatça dizginler.

3 fanlı, 3600mm olması onu ileri dönük yapmaz. Zaten gelişen mimariler ve düşen transistör aralığı ile (nm) işlemcilerin ısınma miktarı giderek azalıyor, bazı spesifik modeller hariç.

Gene de 3600mm istersen onu alma, iyi sayılmaz:

Ama 360mm soğutma, eğer ki 7900X, 13700K, 12900K gibi işlemciler kullanmayacaksan sadece görselliğe yarar. İyi bir 240mm çoğu işlemciyi rahatça dizginler.
240 mm olarak ne önerirsiniz. Kasa filanda Cooler Master olacağı için cooler master istiyordum ama 240 lık başka ne alınabilir

240 mm olarak ne önerirsiniz? Kasa filanda Cooler Master olacağı için Cooler Master istiyordum ama 240'lık başka ne alınabilir?

Kasa olarak hangi modeli alacaksın Cooler Master'ın kasaları gereksiz pahalı oluyor genelde.

240 mm olarak ne önerirsiniz? Kasa filanda Cooler Master olacağı için Cooler Master istiyordum ama 240'lık başka ne alınabilir?

Cooler Master'ın önerilesi pek sıvı soğutması yok. Hatta hiç yok.

Kasa olarak düşündüğünüz modeli söyler misiniz? Cooler Master'in pek az kasası fiyatını hak ediyor.

Cooler Master'ın önerilesi pek sıvı soğutması yok. Hatta hiç yok.

Kasa olarak düşündüğünüz modeli söyler misiniz? Cooler materîn pek az kasası fiyatını hak ediyor.
Baya önceden 1140 tL ye TD500 Mesh 750 Wat almıştım

Kasa olarak hangi modeli alacaksın Cooler Master'ın kasaları gereksiz pahalı oluyor genelde.
Baya önceden 1140 tL ye TD500 Mesh 750 Wat almıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı