MLD M100 240GB SSD iyi midir?

Artepix

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa gördüğüm bir marka. Yabancı forumlarda arattım hiçbir şey çıkmadı.
Ateşle oynamak gibi bir şey, parayı çok mu kolay kazanıyorsunuz anlamadım gitti.
Bir de aldıktan sonra soruyorsunuz nasıldır diye.

Okuma Hızı:530 MB/s
Yazma Hızı:520 MB/s
Okuma (4KB, QD32):51,000 IOPS
Yazma (4KB, QD32):64,000 IOPS
3D TLC olduğunu belirtmişler. Dram büyük ihtimalle yok. Sorunlu olup olmadığını bilmiyorum. Ayrıca kontrolcüsü için sadece Phison denilmiş. Bana IOPS değerleri düşük geldi.

İlk defa gördüğüm bir marka. Yabancı forumlarda arattım hiçbir şey çıkmadı.
Ateşle oynamak gibi bir şey, parayı çok mu kolay kazanıyorsunuz anlamadım gitti.
Bir de aldıktan sonra soruyorsunuz nasıldır diye.

SSD 2 gün sonra gelecek iade edebilme şansım var etmeyeceğim çünkü performansını merak ediyorum Patriot'ya da apacer alırım memnun kalmazsam şu an yanımda değil yoksa konuyu açmam.

Son düzenleme:
İşlemci 2 gün sonra gelecek iade edebilme şansım var etmeyeceğim çünkü özelliklerini merak ediyorum Patriot ya da apacer alırım memnun kalmazsam şu an yanımda değil yoksa konuyu açmam.
Var ise et. SSD'nin ne olduğu belli bile değil. Patriot'un daha iyi olduğunu düşünüyorum. Daha sorunu olup olmadığını bile bilmiyoruz.

Hocam kullandınız mı? Eğer SSD elinizdeyse flash ID yapıp özelliklerini öğrenebilirsiniz.
Phison flash ID'yi deneyin öncelikle. Phison kontrolcüsü olduğu yazdığı için bununla bir denemek lazım öncelikle. SSD seviye listesine ekleyebilirim tam özelliklerini keşfedersem.

1616669193956.png

1616670103974.png

1616669289867.png

1616670404680.png

Senin gönderdiğin siteden yapmaya çalıştım ama pek yapamadım ama şunları gönderdim belki işe yarar.

Benim bu SSD'ye cevabım güzel bir SSD ileride hızı düşebilir belki. İdare eder bir SSD SSD'lerden pek anlamam sadece hızlı olsun yeter okuma hızı güzel geldi zaten ilk defa SSD kullanıyorum diğer Patriot SSD'ler iyi midir bilemiyeceğim bilgisayarı 10 saniyede açıyor bazen daha kısa bazen 15 saniye.

Yeni konular

Geri
Yukarı