MLD Marka SSD iyi midir?

Aşağıdaki iki üründen birini almayı düşünüyorum, 300 TL daha verip MLD marka SSD almak mantıklı mıdır? Okuma yazma hızlarında çok fazla fark var. Hiç duymadığım bir marka olduğu içim soruyorum.

Eki Görüntüle 1983937

Dostun bemde MLD300 var 3 ay önce sistem aldım vadettigi hızlar 3300mb/s okuma 3100mb/s fakat bunların 1000mb/s altı değerler verdi vadettigi hızları maalesef veremiyor M500 ultrayı bilmem ama.

Aşağıdaki iki üründen birini almayı düşünüyorum, 300 TL daha verip MLD marka SSD almak mantıklı mıdır? Okuma yazma hızlarında çok fazla fark var. Hiç duymadığım bir marka olduğu içim soruyorum.

Eki Görüntüle 1983937
Benim arkadaş açılmamış ssd satmaya çalışıyo şuanda, bir karışıklık olmuş o yüzden elinde 1 değil 2 tane ssd var, birini kullanıyor diğerini satmaya çalışıyor. WD Blue 500gb 3500m/s okuma. Ürünü elinden çıkartmak için 1000tl yerine 750tl civarı düşünüyor diye biliyorum. Düşünürseniz arkadaşa haber verebilirim.
Mediamarkt'dan aldı, faturası arkadaşın babası üzerine

MLD alınmaz. Ne bir yazılımı var ne TBW'si belli ne garantisine kimin baktığı belli. Okumaya 7000 MB/s yazmışlar ama kullandıkları donanımın üretcisi bile 5000 MB/s vadediyor. 7000 MB/s okuma vermeyecek. Kullandığı donanım ise PCIe 4.0'ın en giriş seviyesi donanımlarından.
Amacım MLD övmek değil ama 3 aydır MLD M700 kullanıyorum. Sağlığı %100'de vadettiği değerleri veriyor. İsterseniz eve geçince Crystaldiskmark sonuçlarını atabilirim.

Amacım MLD övmek değil ama 3 aydır MLD M700 kullanıyorum. Sağlığı %100'de vadettiği değerleri veriyor. İsterseniz eve geçince Crystaldiskmark sonuçlarını atabilirim.

M700'ün kullandığı donanım iyi çünkü. Diğerlerininki pek iyi değil. Kingston Fury Renegade ile aynı donanımı kullanmasına ve yazılımı olmamasına rağmen genellikle ondan daha pahalıya satılıyor.

M700'ün kullandığı donanım iyi çünkü. Diğerlerininki pek iyi değil. Kingston Fury Renegade ile aynı donanımı kullanmasına ve yazılımı olmamasına rağmen genellikle ondan daha pahalıya satılıyor.

Marka takıntısı var brom ondan böyle ileri geri konuşuluyor halbuki hiç kullanmayan kişi diyor bunları.

Geri
Yukarı