MLD vs Goodram vs Kingston SSD

Davutfszgn

Picopat
Daha fazla  
Anakart
Asus Prime B550M-K

Fiyatı önemli değil kalite olarak hangisini tercih etmem daha iyi olur? Tercihim MLD'den yanaydı okuma yazma değerlerinden dolayı fakat forumlarda beğenilmediğini gördüm. Okuma yazma değerlerinin 1, 2 GB kadar düştüğünü de gördüm fakat yine Kingston'dan yüksek kalıyor mesela. Siz ne dersiniz?

Fiyatı önemli değil kalite olarak hangisini tercih etmem daha iyi olur? Tercihim MLD'den yanaydı okuma yazma değerlerinden dolayı fakat forumlarda beğenilmediğini gördüm. Okuma yazma değerlerinin 1, 2 GB kadar düştüğünü de gördüm fakat yine Kingston'dan yüksek kalıyor mesela. Siz ne dersiniz?
Üçüde bu parayı haketmiyor.

Kalite olarak Kingston hepsini katlar.

Şimdi almayacaksan bile bu 3 attığımdan hangisini daha ucuza bulursan onu al.

Üçüde bu parayı haketmiyor.

Hocam hazır sistemde alacağım için üçüde 1000-1100 lira civarı. Bu kadar değiller yani.

Aralarındaki en mantıklı olanı Kingston.

Marka güvenilirliği, kalitesi için mi hocam yoksa kimi özellikleri mi daha iyi bunun?
MLD orada yazdığı hızın yarısını bile veremiyor mesela dolduğu zaman. Goodram ram markası olarak iyi ramleri var ama m2 ssd'leri nasıl bilmiyorum ama üzeceğini de düşünmüyorum. İçlerinde kingston ise çok kişi tarafından kullanıldı düşük özellik olsada üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı