MM710 1. veya 2. Seri Olduğunu Anlama

Tekrar garantiye göndereceğim, tekrar 21 gün bekleyeceğim. Bakalım, sonuç gene aynı mı olacak. Bu arada sen kaç kez gönderdin garantiye?
Bir kez gönderdim. Zoccoshop'tan almıştım. Firmadakilerle de görüştüm. Hiç ilgilenmediler doğrusu. İsterseniz tekrar gönderin dediler. Ben de vazgeçtim. Bir iki video buldum kendim tamir etmeyi düşünüyorum. MM710 kalite kontrol açısından çok başarılı değil. MM711 daha başarılı. Sizin MM711 de sroun olması enteresan olmuş. Demek ki bu seride de hala devam eden sıkıntılar mevcut.

Bir kez gönderdim. Zoccoshop'tan almıştım. Firmadakilerle de görüştüm. Hiç ilgilenmediler doğrusu. İsterseniz tekrar gönderin dediler. Ben de vazgeçtim. Bir iki video buldum kendim tamir etmeyi düşünüyorum. MM710 kalite kontrol açısından çok başarılı değil. MM711 daha başarılı. Sizin MM711 de sroun olması enteresan olmuş. Demek ki bu seride de hala devam eden sıkıntılar mevcut.
Ben de şaşırdım böyle bir sıkıntıyla karşılaştığıma acıkcası. Gerçekten her şey harikaydı, yapı kalitesi, elime oturuşu falan. Bilgisayarıma bir taktım tuşları deniyorum, sağ tuşa basıyorum 2 kere click sesi geliyor :D anında verdim kargoya.

Geri
Yukarı