MM710 Clicklerde oynama oluyor

Rhulkinator

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 6 gün önce N11 - QP Bilişim firmasından satın aldığım MM710 farenin tuşlarında oynama olduğunu farkettim. Mouse'u sağa sola hareket ettirdiğimde tuşlar hafif hareket ediyor bu da oyun sırasında rahatsız ediyor. Konu hakkında biraz araştırma yaptım Youtube üzerinden bir arkadaş video çekmiş, benim yaşadığım sorunu 3.52'de belirtmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoya göre bu sorun yaşanılan fareler ilk seri MM710'muş. Fare genel olarak çok hoşuma gitti ama bu sorun için iade edeceğim. Sanırım Türkiye'de kaliteli ürün bulmak gerçekten zor.

Hemen iade edin. Ben QP bilişim'den mm711 satın almıştım, double click sorunu vardı, QP bilişim iade alacağını söyledi ama direkt olarak servise yollamışlar, satın almamdan 15-16 gün geçmişti sanırım. CM yetkili serviside 20 gün geçtikten sonra sorun yok raporu ile tekrar tarafıma gönderdi. Ben de tekrar incelemerini söyledim ve bu sefer 25 gün daha beklettiler, tekrar sorun yok raporu tutuldu ve tarafıma geri geldi. Yurtdışında bu tarz yapı sorunlarını değişime tabi tutuluyor ama ülkemizde CM servisi bu tarz yapı problemlerine sorun yok raporu tutmakta. Şu an normal kullanımda çok fazla rahatsız etmiyor ama yapı kalitesi gerçekten kötü bir mouse.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değişim için geri gönderdim 2. seri mouse talep ediyorum diye. Ürün elimizde kalmadı iade seçeneği sunulmuştur diye mail geldi. Üste para ekleme seçeneği varsa MM711 sipariş etsem mi? Mousedan genel olarak çok memnunum ama bu click sorunları çok canımı sıkıyor.

Değişim için geri gönderdim 2. seri mouse talep ediyorum diye. Ürün elimizde kalmadı iade seçeneği sunulmuştur diye mail geldi. Üste para ekleme seçeneği varsa MM711 sipariş etsem mi? Mousedan genel olarak çok memnunum ama bu click sorunları çok canımı sıkıyor.
1. Seri 2. seri hikaye bence. Benim mouse 2.seri ama 1.seri olsa bu kadar vasat olmazdı herhalde tuşları.

Şu an durumun nedir acaba? CM MM710 almayı düşünüyorum fakat diğer fikirlerede açığım.

QP sorunsuz iade seçeneği sundu parayı iade ettiler. Galiba MM710'da kalite kontrol sorunları mevcutmuş. Almayı düşünüyosan MM711 tavsiye ederim onda bu tarz sorunlar olmuyormuş sanırım daha sıkıntısız bir mouse. Bende kargo falan uğraşmak istemeyip 1 hafta önce MediaMarkt'tan Logitech G305 satın aldım. MM710'a göre 2 kat ağır bir mouse ama alışıyorsun. İki mouse'da elime tam oturdu ama hafif olması sebebiyle CM daha iyi bence. Belki ilerde ucuz bulursam MM711 de satın alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı