MMC.exe "bu uygulama güvenliğiniz için engellendi" hatası

Darth Urfha

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG GL552vw
Meslek
Öğrenci
Windows uygulamalarında yaşıyorum sorunu ayrıca oyunlara ve bazı uygulamalara girerken de hata vermekte. Daha önce de başıma geldi ancak ben her şeyin başı format diyerek kısa yoldan çözdüm işi. Şu an uzaktan eğitim olduğu için her dk PC lazım format atamam. Sizlerden bir çözüm istiyorum.

( Sfc /scannow denendi olmadı. )

Windows uygulamalarında yaşıyorum sorunu ayrıca oyunlara ve bazı uygulamalara girerken de hata vermekte. Daha önce de başıma geldi ancak ben her şeyin başı format diyerek kısa yoldan çözdüm işi. Şu an uzaktan eğitim olduğu için her dk PC lazım format atamam. Sizlerden bir çözüm istiyorum.

( SFC /scannow denendi olmadı. )

MMC dosyası bozulmuş sorunun çözümü basit ama Kali Linux Live ISO dosyasına ihtiyacınız var ki MMC dosyasını değiştirebilelim.

MMC dosyası bozulmuş sorunun çözümü basit ama Kali Linux Live ISO dosyasına ihtiyacınız var ki MMC dosyasını değiştirebilelim.

Nasıl olacak o Kali Linux ISO vardı ancak sildim sanal makinede kullanıyordum.

( SFC /scannow denendi olmadı. )

Kali Linux Downloads buradan Kali Linux Live indirin ardından size göndereceğim mmc.exe dosyasını system32 klasörüne atın sorun düzelecektir
Nasıl olacak o Kali Linux ISO vardı ancak sildim sanal makinede kullanıyordum.

Bu dediğim işlemi Kali Linux Live kullanarak yapacağız.

Peki de ben Kali Linux'a neden ihtiyaç olduğunu anlamadım.

Çünkü System32 klasörüne bir dosya atamazsınız Windows bunu engeller engellememesi için Kali Linux Live ile oraya atıyoruz. Live kurulum istemez USB'de çalışır yani çok uğraştırıcı değil MMC dosyasını buraya gelip indirin artından System32'deki mmc.exe dosyasını silin ve benim verdiğimi içine atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı