Mmo oyun önerisi

MightySeja

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana Online oyun önerisi lazım ama MMORPG tarzında yani karakterimi geliştireceğim başka oyuncuları öldürebileceğim bir oyun.
Mesela Warframe gibi ama daha açık dünya PvP savaşların döndüğü bir oyun.
Metin2 gibi mesela başka haritaları basıp katliam yapacağım ama Metin2 kadar basit değil.

Grafikleri iyi olmalı. Ayda en fazla 50 TL yatırım yapabilirim.

BDO denedim.
Eso Online.
Warframe.
Destiny 2
Metin2.
Knight.
Sr.
DC universe Online (hala en cazip bu geliyor :D ama öldü...)

Yani karakterimin geliştiğini hissedeceğim. Fena olmayan PvP sistemi olan, grafikleri güzel bir şeyler var mıdır? MMOFPS, MMORPG fark etmez.

Mesela Dying Light tadında bir Online oyun olsa herkes karakterine Level atlatıyor yeni silahlar, zırhlar vs alıyor. Hatta + basıyor :D. Meydanda takılıyorlar falan beraber göreve gidiyorsun meydanda tanıştığın diğer oyuncularla falan.
Haritada gezerken NPC keserken dikkatli olmalısın her an yüksek Level birisi gelip seni kesebilir.

Yani biliyorum hepsinin bir arada olduğu bir oyun yok ama yine de sizin tavsiyelerinizi merak ediyorum.
Singleplayer oyunlar sarmıyor nedense dünyaları canlı gelmiyor savaştığım, dövüştüğüm şeylerin sahte olduğunu bilmekten ziyade yalnız hissediyorum. Başka insanlarla konuşarak bir şeyler yapmak daha cazip geliyor.

Geri
Yukarı