MMORPG bulamamak

HayalPeresTR3402

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır güzel bir MMORPG oynamak istiyorum ama yok yok. Ne yapacağım bilmiyorum ESO çok üçkağıtçı oyun DLC istiyor Black Desert sınıf diye bir kavram var ama aslında yok sadece animasyonlar farklı etkiler aynı sınıfların yetenekleri.
Bless vesaire yakın zamanda çıkan çoğu MMO berbat, en son oynadığım adam akıllı MMO TERA idi o da sonradan git gide bozdu yani beni şöyle 1-2 sene başında tutacak ara ara girip kasacağım bir MMO yok mu ya bi öneri var mı? TERA gibi Shaiya saracak.

Knight Online'dan sonra ben de adam gibi bir oyun bulamadım senelerdir. WOW oynadık bir süre, fakat zilyon tane skill var ve cidden çok gereksiz o kadar skill olması. Aion, Tera, Lineage falan denedim de yok ya uzun zamandır güzel MMORPG çıkmıyor.

Silkroad zamanında oynadım güzeldi ama şimdi sarmaz, Lost Ark ise oynamak istedim fakat vpn filan yapmak gerekiyor bide hesap bulmak gerekiyor ben yapamadım. bide DDO var onuda becerememiştim vpn filan çok zahmetli ya :)

Öğrenilse BDO çok güzel oyun ama Türkiye sunucusu ile ilgilenilmiyor.

İlk geldiği zamanlar 5 ay kadar oynadım. Sonra o kadar sıkıcı gelmeye başladı ki bıraktım. Uzun bir süre sonra tekrar girince yaptığım kararın doğru olduğunu anladım. Türkiye sunucusu kötü yönetildi ve 1 ay içinde oyuncu sayısı yarıya düştü. Sonra ise yavaş yavaş azalmaya devam etti. Oysaki ilk başladığımız zamanlar oyun keyif veriyordu. Şimdi ise sadece sıkıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı