MMORPG önerisi

Drachen R50

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba baymayacak bir MMORPG önerisinde bulunur musunuz? 12 yıldır aktif olarak Metin2 ve KO oynuyorum artik bunalttı. BDO denedim geçen ama tecrubeli arkadaşlar bulaşma dedi, beni de pek sarmadı açıkçası. Platform olarak telefon veya bilgisayar fark etmez ikisinden de önerebilirsiniz. Türkçe olursa iyi olur, olmazsa sorun değil.

Not: Anime, cartoon tarzi önermeyin. Daha vahşi ve gerçekçi MMORPG'leri severim. Main sınıfım berserker, o yoksa Warrior'dır.

PC: 12400F + RTX 2060 Super.
Telefon: Huawei nova 9 SE.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba baymayacak bir MMORPG önerisinde bulunur musunuz? 12 yıldır aktif olarak Metin2 ve KO oynuyorum artik bunalttı. BDO denedim geçen ama tecrubeli arkadaşlar bulaşma dedi, beni de pek sarmadı açıkçası. Platform olarak telefon veya bilgisayar fark etmez ikisinden de önerebilirsiniz. Türkçe olursa iyi olur, olmazsa sorun değil.

Not: Anime, cartoon tarzi önermeyin. Daha vahşi ve gerçekçi MMORPG'leri severim. Main sınıfım berserker, o yoksa Warrior'dır.

Ben de 2006'dan beri Knight Online oyuncusuyum ve Lostk Ark'ı çok oynadım tavsiye ederim. Daha 17dk önce Astel of Atra diye bir oyun açıldı onu indirdim deniyorum.

Son düzenleme:
WoW'un yeni paketi çıktı ücreti sorun değilse göz atabilirsin. Bir de Elder Scrolls Online öneririm. Ben PvP'sini oynarken eğleniyordum. BDO'yu da oynadım. Tam olarak p2w denemez ama biraz öyle. Lifeskill(meslekler) kısmı bayağı gelişmiş ama meslekleri yapmak istemiyorsan ruhsuz gibi grind atıyorsun. Ama diğerlerine göre daha güncel grafikleri var. Mekanikleri ,skill animasyonları falan daha farklı. Denenebilir.

Lost Ark beğeniceksin.

Hocam sizin konudan biraz bağımsız olacak ama birşey danışmak istiyorum.
Eğer Metin2 performans arttırma konusunda bilginiz varsa açtığım konuya etiketleyeceğim ?

Guild Wars 2... Lost Ark, her ne kadar mmorpg olsada dediginiz oyunlara benzemiyor. Yukarida bulunan onerilere ithafen Lost Ark yerine Albion tercih ederdim :D

Son düzenleme:
Lost Ark'da binlerce bot vardı en son. O yüzden ben dahil birçok oyuncu oyunu bıraktı. Koskoca Amazon bir bot engelleyemedi. Bu nasıl bir acizlikse. Bir online oyuna hile, bot karıştığı anda, o oyun kısa süre içerisinde ölmeye mahkum. Tecrübeyle sabit.

Hocam sizin konudan biraz bağımsız olacak ama birşey danışmak istiyorum.
Eğer Metin2 performans arttırma konusunda bilginiz varsa açtığım konuya etiketleyeceğim ?
Uyar.

Wowdur bunların en babası.
Ücreti ne kadar?

Ben de 2006'dan beri Knight Online oyuncusuyum ve Lostk Ark'ı çok oynadım tavsiye ederim. Daha 17dk önce Astel of Atra diye bir oyun açıldı onu indirdim deniyorum.
Goruşlerini paylaşirsan sevinirim. Berserker özel ilgi alanım :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı