MMORPG oyun tavsiyesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:D bu ne ya oyun Türk oyunumu değil mi diye düşündürüyor.
Metin2 P2W bir oyun ama para yatırmadan gelişebilir. EP kuponu ile nesne market ürünlerine erişebilir oyun içi para ile. Gerçi ona da düzenleme getirdiler pahalı oldu artık ama yine de yapılabilir. Marmara sunucusunda başlayabilirse sorun yaşamaz. Ha tabii Metin2'yi ben de önermiyorum çok fazla vakit harcıyor.

Kanka yani belki 20 çeşit SW oynadım eskiden de TR oynuyordum artık suyunu çıkardılar bir SW gireceksin 3 ay sonra kapanıyor zaten TR de hareket etmen için bile para lazım 20 lwl de atla takılıyorduk Şimdi atla vuramıyorsun saçaladılar ya...
Kaliteli küfürsüz sorunsuz seviyeli çocuk çocukla muhatap olmadan İngilizceni de geliştirmek istiyorsan WoW oynayabilirsin. Sadece aylık 13€ vermen lazım.
Wow başlamayı düşünüyorum da parası sıkıntılı biraz knk.

:D bu ne ya oyun Türk oyunumu değil mi diye düşündürüyor.

Kanka yani belki 20 çeşit SW oynadım eskiden de TR oynuyordum artık suyunu çıkardılar bir SW gireceksin 3 ay sonra kapanıyor zaten TR de hareket etmen için bile para lazım 20 lwl de atla takılıyorduk Şimdi atla vuramıyorsun saçaladılar ya...

Wow başlamayı düşünüyorum da parası sıkıntılı biraz knk.
WoW konusunda sana yardım edebilirim. Soruların varsa eğer sorabilirsin. Shadowlands ve Game Time ucuza kapatılabilir. Raidleri ve PvE kısmı çok keyiflidir.

12 yıl metin2 oynamış biri olarak, şu dönemde metin2 oynayan insanın kendine saygısı yoktur. Askerden geldiğim dönem evdeyim diye, yeni açılmış olan dolunay sunucusuna başlamıştım. Fakat olaylar silsilesi yine aynı oldu. Yeni serverin hypei azaldı, hop birleştirme yaptılar. Şimdi tekrar server açtılar. Tamamen bizi düdüklemeye çalışan bir sistem oldu. Asla bulaşmayın, pvp falan oynayın kafa dağıtın tr oynanmaz.

12 yıl Metin2 oynamış biri olarak, şu dönemde Metin2 oynayan insanın kendine saygısı yoktur. Askerden geldiğim dönem evdeyim diye, yeni açılmış olan dolunay sunucusuna başlamıştım. Fakat olaylar silsilesi yine aynı oldu. Yeni serverin hypei azaldı, hop birleştirme yaptılar. Şimdi tekrar server açtılar. Tamamen bizi düdüklemeye çalışan bir sistem oldu. Asla bulaşmayın, PvP falan oynayın kafa dağıtın TR oynanmaz.

Aynn kanka ama PvP çoğu da öyle zaten adamlar bir sv açıyor 3-4 hafta kapatıyor 4-5 ay sonra yine aynı MT2 alemi milletin parasını almaktan başka bir işe yaramıyor boş iş MT2 oynayan gerçekten kendine saygısı yoktur. Zamanınıza yazık vallahi.

1-FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn: Bence en iyisi bu ama aylık üyeliği pahalı.
2-The Elder Scrolls Online: Fiyatı uygun. Bir kere alıyorsunuz sonsuza kadar sizin oluyor. Ve gerçekten çok iyi bir oyun.
3-Black Desert Online: Bu neredeyse bedava fiyatına ve hala güzel. Bu da bir kere alıyorsunuz ve sizin oluyor. Takip ederseniz ara sıra Steam'de bedava oluyor. Ben bedava aldım mesela.
4-New World: Beklemeniz gerek ama şimdiden alabilirsiniz oldukça güzel gözüküyor. Bu da tek ödemeli.
5-Neverwinter: Beleş ve güzel.
6-Blade & Soul: Beleş ve fena değil.

Bonus: Taibki olmazsa olmaz World Of Warcraft ama bununda aylık ödemesi pahalı.

Aralarından en mantıklısı bence Fiyat/Performans olarak The Elder Scrolls Online gibi duruyor ama diğerleri de iyidir. Bütçeniz vs. de önemli tabi.
NeverWinter güzel bişeye benziyo indiriyorum şimdi :)

Geri
Yukarı