MMORPG oyun tavsiyesi

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorum sürekli bu konudan açılıyor ancak bir de ben sorayım dedim.

WoW bana güzel görünüyor ancak token kasacak vaktim yok öbür türlüsü de nakit olarak yorar beni.
Böyle çok karmaşık olmayan ve popülaritesi belli bir seviyede olan oyun istiyorum. Sürekli A'dan B'ye görev teslim et demeyecek oyun istiyorum. Birkaç saat takılıp çıkacağım en nihayetinde.
New world, the Elder Scrolls Online, Rise Online, Black Desert Online gibi seçenekler var ama emin değilim. Tavsiyeniz nedir?

WoW bana güzel görünüyor ancak token kasacak vaktim yok öbür türlüsü de nakit olarak yorar beni.
Böyle çok karmaşık olmayan ve popülaritesi belli bir seviyede olan oyun istiyorum. Sürekli A'dan B'ye görev teslim et demeyecek oyun istiyorum. Birkaç saat takılıp çıkacağım en nihayetinde.
New world, the Elder Scrolls Online, Rise Online, Black Desert Online gibi seçenekler var ama emin değilim. Tavsiyeniz nedir?
Elder Scrolls Online iyidir.

Open Beta surumlerinde New World oynamadiysaniz ben New World tavsiye ederim.

Open Beta surumlerinde New World oynamadiysaniz ben New World tavsiye ederim.
Şu an bir izdiham var ama server kapasite problemi çözüldükten sonra popülaritesi devam eder mi bilemedim. Amazon'un oyunu olması ve batılı tarzda bir MMORPG oyunun uzun süre sonra çıkmasından dolayı da bir güvence var gibi.

Görüntü kalitesi, haritası vs çok hoşuma gitti. Eksi olarak okuduğum şey ise savaş mekanikleri aynı Metin2 gibiymiş yani adi.
Bence İngilizce seviyeniz iyiyse bir bakın. Ancak söylemem gerek, Steam'den indirdikten sonra launcherdan 30-35 gb daha indiriyordu. Yani bi bakıyım beğenmezsem iade ederim diyorsanız ve berbat bi internetiniz varsa iade edemeyebilirsiniz. Launcherdan indirirken de saatten sayıyor.

Saydığınız oyunlar haricinde Blade and Soul'u önerebilirim.
Black Desert oynayan arkadaşlarım vardı, çok bağımlı yapıyor dedi ve yayınlardan izlediğim kadarıyla sürekli oradan oraya atla gitmek gerekiyor gibi geldi bana. New World ise de ne biliyim biraz farklı geldi.
Bence İngilizce seviyeniz iyiyse bir bakın. Ancak söylemem gerek, Steam'den indirdikten sonra launcherdan 30-35 gb daha indiriyordu. Yani bi bakıyım beğenmezsem iade ederim diyorsanız ve berbat bi internetiniz varsa iade edemeyebilirsiniz. Launcherdan indirirken de saatten sayıyor.
Şu an ki internetim iyi. Oyun aktif oynanıyorsa problem yok benim için. Metin2'de sürekli PvP'lerin son zamanları bomboş olur ya öyle bir şey istemem tabii ki.

Sürekli A'dan B'ye görev teslim et demeyecek oyun istiyorum. Birkaç saat takılıp çıkacağım en nihayetinde.
MMORPG türü gereği birkaç saat oynanıp çıkılacak bir oyun değil diye düşünüyorum hocam ama görevlerden hoslanmiyorsan serbest bıraksın beni oyun diyorsan Albion Online bak istersen.

MMORPG türü gereği birkaç saat oynanıp çıkılacak bir oyun değil diye düşünüyorum hocam ama görevlerden hoslanmiyorsan serbest bıraksın beni oyun diyorsan Albion Online bak istersen.
Haklısın o konuda. 2009'dan beridir parça parçada olsa Metin2 oynadım ama yani en azından az az girerekte ilerlenebiliyor. Albion Online'ı tablete indirdim ama pek haz edemedim.

Geri
Yukarı