MMORPG oyun tavsiyesi

İstediğin gibi bir karakter için premium alman gerekiyor. yoksa dönüp dolaşıp aynı karakteri farklı renklerle yaparsın.
Oyunu beğenirsem, sorun değil. ESO başlarken hata yapıp ilk günden 1 yıllık Plus almıştım, sonra 3 haftaya sildim :D

DC denedim, beğenmedim. Şuan GW2 (Paket fiyatlari sorun değil) oynuyorum. ESO'dan daha çok sevdim ve içime sindi. Bu hafta sonu PSO2: New Genesis ve Lost Ark deneyerek son kararımi vereceğim.

Oyunu beğenirsem, sorun değil. ESO başlarken hata yapıp ilk günden 1 yıllık Plus almıştım, sonra 3 haftaya sildim :D

DC denedim, beğenmedim. Şu an GW2 (Paket fiyatlari sorun değil) oynuyorum. ESO'dan daha çok sevdim ve içime sindi. Bu hafta sonu PSO2: New Genesis ve Lost Ark deneyerek son kararımi vereceğim.

GW2 iyidir, ve riders of icarus deneyebilirsiniz. Taş gibi oyundur, Ayrıca oynayarak para kazanabiliyorsunuz sanırım.

FF14 baya oynamıştım, tekrar abonelik satın aldim ve dungeonlari vs denedim ama GW2 oynadiktan sonra tüm mmolari kenara koyuyorum çünkü GW2 çok akıcı ve daha hoş geldi. GW2'den devam edeceğim, teşekkürler.

Geri
Yukarı