MMORPG Oyun Tavsiyesi

illegalonline

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Matbaa Ambalaj
Uzun zamanlardan beri güzel bir MMORPG oyun tavsiyesi veya oyunları piyasaya çıkmıyor. Ben çok uzun zamandır araştırıyorum ama maalesef ki denk gelemedim, bulamadım. Aradığım oyun durumunu aşağıya belirtmek istiyorum

Tabii ki başta MMORPG :)

Grafik takıntısı olan bir insan değilim.
Silkroad, Metin2, Knight online tarzı olabilir.
Otomatik bot sistemi olur ise güzel olur çünkü malum iş hayatımız var, çalışıyorum. Sürekli olarak başında kafa patlatamıyoruz maalesef ki. Bir de artık genç degiliz, evli barklıyız. Sorumluluklarımız var :) Legal yollardan ban yeme durumları istemiyorum. Hile beni oldu bitti her oyunda soğutuyor yani illa ki hile yapanlar var ama örnek ben otomatik bot sistemini bir hile ile gerçekleştirmek istemiyorum. Tavsiyelerinizi şu anda oynadığınız oyunları söylerseniz çok memnun olacağım. Şimdiden yardımcı olanlara canı gönülden çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Silkroad öldü bildiğim kadarıyla , Metin 2 "anan" diyen ergen velet kaynıyor hala. Gnayt Onlayn hiç bir fikrim yok oynamadım ancak 2018'de hala oynayan varmı bilmiyorum.
Geriye halen sektörün indirilemeyen kralı WoW kalıyor ancak euro kurundan malum biraz aylık zorluyor. Private serverlarda bot ihtiyacına gerek duymadan oynayabilirsiniz.

Birde legal yolla bot olayı yok hiçbir oyunda , kullanmayın.

Albion Online tavsiye ederim, 30-50-100 dolar şeklinde alabiliyorsunuz 1 defa ödüyorsunuz, kesinlikle 30 dolar olanını almanızı tavsiye ederim, geri kalan herşeyi oyunda kasıyorsunuz fakat malesef bot falan yok, open world full pvp, full loot bir oyun, eskilerden ultima online'ın grafikleri geliştirilmiş bir versiyonu diyebiliriz. Biraz lol çakması gibi karakteri yukardan bakıp Q W E R ile skill atıyorsunuz. Bu dönemde bulup oynayacağınız en zevkli mmrpg oyun olduğunu düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı