MNG Kargo güvenilir mi?

Waylarama

Centipat
Daha fazla  
Bugün kargoya oyun konsolu verdim dolap üzerinden satışını yaptım sorumluluk kabul etmiyoruz diye belge verdiler mecburen imzaladım sürat, aras, PTT vardı fazladan zaten hepsi birbirinden beter diye MNG'ye verdim sonuç olarak güzelcene sardım konsolu sarıp kutuya koydum sonra kutuyu sarıp başka bir kutuya koydum sizce bir şey olur mu?

Kargoda her türlü şey olabilir ihtimal var, neden olmasın?
Bişey olur mu derken başıma bir şey gelir mi şeklinde düşündüm hocam çünkü bir şey imzaladığını söylüyor. Onun dışında kırılma gibi durumlarda her ne kadar sorumluluk ona ait deseler de haklı olacaktır çünkü firmadan kaynaklanan bir durum.

Kargoları fırlatanlar var kırılacak yazısı olsa bıle adamlar onem vermıyor sadece MNG ıcın gecerlı degıl hepsı boyle.

Kargo firması ile alakalı bir şey değil, tamamen şubeye bağlı. Çoğu firmadan ürün teslim aldım, hepsinin kalitesi aldığım bölgeye göre değişti.

Bişey olur mu derken başıma bir şey gelir mi şeklinde düşündüm hocam çünkü bir şey imzaladığını söylüyor. Onun dışında kırılma gibi durumlarda her ne kadar sorumluluk ona ait deseler de haklı olacaktır çünkü firmadan kaynaklanan bir durum.
Kargoya birşey olurmu anlamında dedim

Kargo firması ile alakalı bir şey değil, tamamen şubeye bağlı. Çoğu firmadan ürün teslim aldım, hepsinin kalitesi aldığım bölgeye göre değişti.
Gideceği Şube toplam 3 yıldız almış birsürü de 1 yıldızı var

Son düzenleme:

Geri
Yukarı