MNG Kargo "Teslim Edilemedi" diyor

Gdjer372

Hectopat
Kargom bugün şubeye gelmişti. Baktım dağıtıma çıkarmıyorlar gidip kendim alayım dedim. Şubeye gittim adama kargomu almak istediğimi söyledim. "Bir sürü yığının arasından bulmam çok uzun sürer kusura bakma, yarın dağıtıma çıkar." dedi. Anlayışla karşılayıp eve döndüm. Sonra kargo takibe bir baktım ki "Teslim edilemedi, ayın 17sine kadar alınmazsa iade edilecek" diyor. Neden böyle bir şey yazmışlar? Telefonla kimse aramadı beni. Tekrar dağıtıma çıkaracaklar mı yoksa yarın gidip şubeden almam mı gerekiyor?

Kargom bugün şubeye gelmişti. Baktım dağıtıma çıkarmıyorlar gidip kendim alayım dedim. Şubeye gittim adama kargomu almak istediğimi söyledim. "bir sürü yığının arasından bulmam çok uzun sürer kusura bakma, yarın dağıtıma çıkar." dedi. Anlayışla karşılayıp eve döndüm. Sonra kargo takibe bir baktım ki "teslim edilemedi, ayın 17sine kadar alınmazsa iade edilecek" diyor. Neden böyle bir şey yazmışlar? Telefonla kimse aramadı beni. Tekrar dağıtıma çıkaracaklar mı yoksa yarın gidip şubeden almam mı gerekiyor?

Kendin gidip al. Sokranırlarsa yazan şeyi söyle.

Geri
Yukarı