MNG Kargo Ulaştırılamayan Kargo

Keşke "Aras" ya da "Yurtiçi" kargolarından birini seçseydin. Ne olduğu hakkında belki şubeye gelmiştir, dağıtılamamıştır.

Yurtiçi kargo en berbat kargo firması. Adresime kurye çağırdım 1 haftadır kimse gelmedi. Artık kimseyi umursamıyor bu firma. Git şubeye kendin ver diyorlar resmen. Gidip şubeye kendim verdim. Telefonlara da cevap vermiyorlar. Akşama kadar arasanız bile. Şube'de telefona baktım iptal etmiş resmen adamlar. Açık bırakmışlar sanırım. Müşteri hizmetlerini aradım o bile ulaşamadı Şube'ye. Yani bu kadar komik ve kötü bir firma. Değmezdi ama kavga bile etmeme sebep oldu bunlar. Mırın kırın ediyorlar. Çok yoğunuz yetişemiyoruz diye ağlıyorlar. ''Beceremiyorsanız bu işi kapatın gidin o zaman kardeşim'' deyince bir şey diyemiyorlar. En sevdiğim kargo firması Aras kargo. Çok ilgileniyorlar. Sitelerinden şikayette bulunmuştum yanlışlık olmuştu adamlar aynı gün şube ile iletişime geçip sorunumu çözdüler. Özür bile dilediler. Adresime kurye çağırdığımda da 2-3 saat sonra geliyorlar :) Bu kadar hızlı adamlar. Yurtiçi kargoya zorunda olmadığınız müddetçe bulaşmayın. Hiçbir şeye özenmiyorlar. Şımarıklık var üzerlerinde. İş disiplini sıfır.

Son düzenleme:
Yurtiçi kargo en berbat kargo firması. Adresime kurye çağırdım 1 haftadır kimse gelmedi. Artık kimseyi umursamıyor bu firma. Git şubeye kendin ver diyorlar resmen. Gidip şubeye kendim verdim. Değmezdi ama kavga bile etmeme sebep oldu bunlar. Mırın kırın ediyorlar. Çok yoğunuz yetişemiyoruz diye ağlıyorlar. ''Beceremiyorsanız bu işi kapatın gidin o zaman kardeşim'' deyince bir şey diyemiyorlar. En sevdiğim kargo firması Aras kargo. Çok ilgileniyorlar. Sitelerinden şikayette bulunmuştum yanlışlık olmuştu adamlar aynı gün şube ile iletişime geçip sorunumu çözdüler. Özür bile dilediler. Adresime kurye çağırdığımda da 2-3 saat sonra geliyorlar :) Bu kadar hızlı adamlar. Yurtiçi kargoya zorunda olmadığınız müddetçe bulaşmayın. Hiçbir şeye özenmiyorlar. Şımarıklık var üzerlerinde. İş disiplini sıfır.
Aynen öyle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı