Moana - How Far I'll Go şarkısını söyledim

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. :) Sesimi çok zorlamadan, sakince bu şarkıyı söyledim. Nasıl olmuş? Zamanında bana burada sesime kötü diyenler oldu ama birde sesimi, en doğal en olması gerektiği gibi dinlesinler bakalım. :) Diğerlerine göre eminim ki çok daha seveceksiniz. Zaten 18 yaşındayım ve sesimin olgunlaşmasına çok yolum var daha.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görüşleriniz nedir?
@Recep Baltaş

Eskisini sildim. Yenisi burada arkadaşlar. :) Görüşlerinizi bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
images (1).jpeg

Komik değil moralimi bozuyorsun, farkında mısın?

Ses güzelleştirme ameliyatı olacağım böyle giderse. Buyrun kanıt.
Ses Estetiği İle İdealinizdeki Sese Kavuşabilirsiniz - Sağlık Rehberi

"Ergenlik sonrası ses tiz ve ince kalmışsa…
Dış görünümü ve cinsiyeti ile uyumlu olmayacak kadar ince sese sahip kişilerde ses kalınlaştırma işlemine başvurulmaktadır. Ses kalınlaştırma işlemi iki şekilde yapılmaktadır. Bunlardan ilki erkeklerde ergenlik sonrasında sesin kalınlaşmayıp tiz ve ince kalmasına neden olan mutasyonel falsetto hastalığında yapılan ses terapisidir. Bir ameliyat gerektirmeyen bu durumda ses bir erkek için fazla tizdir. Bu hastalığın tedavisi, ses terapisi ile yaklaşık 30-40 dakika içinde kalıcı olarak sağlanmaktadır."

Beğenmeniz için illa bana başka çare bıraktırmayacaksınız anlaşılan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı