Mobil antivirüs önerisi

WxEnes

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, telefonum için antivirüs programı arıyorum fakat hangisini yükleyeceğime karar veremedim yaptığım araştırmalara göre Avast, Kaspersky gibi programların yeterince koruyamadığı söyleniyor yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleme:
Merhaba, telefonum için antivirüs programı arıyorum fakat hangisini yükleyeceğime karar veremedim yaptığım araştırmalara göre Avast, Kaspersky gibi programların yeterine koruyamadığı söyleniyor yardımcı olursanız sevinirim...

Kim söylüyor. Piyasadaki ilk 10 antivirüs programı sizi çoğu virüsten korur. Ayrıca mobilden virüs bulaşması çok zor. Play Store dışında program yüklemeyin.

Kaspersky hem fiyat olarak hem koruma olarak çok iyi.
Onun dışında ESET alınabilir.

Merhaba, telefonum için antivirüs programı arıyorum fakat hangisini yükleyeceğime karar veremedim yaptığım araştırmalara göre Avast, Kaspersky gibi programların yeterine koruyamadığı söyleniyor yardımcı olursanız sevinirim...

Biraz yanlış araştırma yapmışsınız Kaspersky kötü bir antivirüs programı değildir.

Kim söylüyor. Piyasadaki ilk 10 antivirüs programı sizi çoğu virüsten korur. Ayrıca mobilden virüs bulaşması çok zor. Play Store dışında program yüklemeyin.

Kaspersky hem fiyat olarak hem koruma olarak çok iyi.
Onun dışında ESET alınabilir.

Hocam forumdaki diğer konularda böyle söyleniyordu az önce ilk 10 antivirüs programlarına baktım aralarından en iyisi BitDefender'i kurdum tavsiyeniz için teşekkürler...

Yaptığım eicar testini burada da söyleyeyim eicar yükledim Kaspersky ve McAfee bulmuştu BitDefender bulamadı tavsiyem Kaspersky paralı versiyondur Free de McAfee.

Yeni konular

Geri
Yukarı