Mobil Chrome'da reklam engelleme

s.aksoy

Centipat
Daha fazla  
Android telefonumda Chrome web tarayıcısını kullanmak istiyorum fakat reklam engelleme eklentisi ya da ayarı olmadığından, ya da ben bilmiyorum, reklamlar çıkıyor. Haliyle can sıkıyor. O yüzden kullanmıyorum. Bu web tarayıcısını kullanıp da reklamları engelleyen var mı?

Chrome için araştırdığımda biraz karmaşık yollar ile yapıldığını öğrendim. Microsoft Edge mobil tarayıcısı kullanıyorum şu an. İçerisinde AdBlock Plus bulunuyor. Eğer reklam sizin için büyük bir sorun ise deneyebilirsiniz.

Adguard uygulamasıyla halledilebilecek sorundur. HTTPS filtreleme mutlaka açık olsun. Deneme sürümünü bile etkinleştirmeniz gerekmiyor, ücretsiz versiyonda kullanabiliyorsunuz.

Android telefonumda Chrome web tarayıcısını kullanmak istiyorum fakat reklam engelleme eklentisi ya da ayarı olmadığından, ya da ben bilmiyorum, reklamlar çıkıyor. Haliyle can sıkıyor. O yüzden kullanmıyorum. Bu web tarayıcısını kullanıp da reklamları engelleyen var mı?
Biraz geç olmuş ama dns degiştirerek reklamları engelleyebiliyorsunuz.

Mobil için tam bir çözüm yolu yok diye biliyorum. Brave kullanın kendi engelleyicisi var.

Geri
Yukarı