Rehber Mobil cihazlarda Warband oynamak!

İşletim sistemi
Android
Merhaba hocam , dediğiniz adımları yaptım. İlk başta girdiğimde bu uygulama eski android sürümleri içindir, uygulama çalışmazsa telefon üreticisi ile irtibata geçin diye bir yazı ekrana çıktı sonra tamama bastım ve oyun kapandı. Sonraki her girişimde siyah ekran olup kapanıyor.Sizce ne yapmalıyım?

Telefon: Huawei P20 lite.

Mnb dosyasını telefonda android dosyasının içindeki obb dosyasına attım.

Merhaba hocam, dediğiniz adımları yaptım. İlk başta girdiğimde bu uygulama eski Android sürümleri içindir, uygulama çalışmazsa telefon üreticisi ile irtibata geçin diye bir yazı ekrana çıktı sonra tamama bastım ve oyun kapandı. Sonraki her girişimde siyah ekran olup kapanıyor. Sizce ne yapmalıyım?

Telefon: Huawei P20 Lite.

Mnb dosyasını telefonda Android dosyasının içindeki OBB dosyasına attım.

Hocam yanlış yere atmışsın, konunun başında yazdım Android klasörü değil emulated/0 içine at Android klasörü gözüküyor ya Android klasörüne girmeden önceki ana sayfa yerinebilirsiniz zaten.

Bu iki dosyayı indirin ardından data ile adlandırdığım dosyayı RAR'dan çıkarıp,

Ardından APK kurup oyuna girelim. Başarılı bir şekilde çalışacaktır.

Test ettiğim cihaz:

Android 12.

POCO X3 Pro.

Realme C21'de denemeyin 🥹 (3 FPS).

Hocam yanlış yere atmışsın, konunun başında yazdım Android klasörü değil emulated/0 içine at Android klasörü gözüküyor ya Android klasörüne girmeden önceki ana sayfa yerinebilirsiniz zaten.
Tamam attım çalıştı hocam ama fps çok düşük, çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Fps ayarlarıyla ilgili öneriniz var mı?

Kardeşim Allah razı olsun oyun açıldı Türkçe dil nasıl yapacağız?

Bu iki dosyayı indirin ardından data ile adlandırdığım dosyayı RAR'dan çıkarıp,

Ardından APK kurup oyuna girelim. Başarılı bir şekilde çalışacaktır.

Test ettiğim cihaz:

Android 12.

POCO X3 Pro.

Kardeşim eyvallah oyun açılıyorda dili nasıl ayarlıcaz dil yaması varmı

Tamam attım çalıştı hocam ama fps çok düşük, çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Fps ayarlarıyla ilgili öneriniz var mı?
Kardeşim dil nasıl ayarlamıcak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı