Mobil Dünya, Samsung Apps’le Hayat Buluyor

'Diğer Cep Telefonları' bölümünde Recep Baltaş tarafından 12 Ocak 2011 tarihinde başlatılan konu.

Etiketler:
 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.880
  Beğenileri:
  42.437
  Yer:
  İstanbul
  Dünyanın mobil teknoloji liderlerinden Samsung Electronics’in mobil ve televizyon uygulama merkezi Samsung Apps, zengin global ve yerel uygulama içeriğiyle, kusursuz bir mobil deneyim sunuyor.

  Samsung Apps, Türkiye’de hizmet vermeye başladığı 2010 Mart ayından itibaren, bada uygulamalarının sayısını 2000’in üzerine çıkararak Samsung bada ailesine yeni katılan Wave II gibi yeni ve üstün akıllı telefonlardan güç alarak dikkat çekici bir ivmeyle büyüme kaydediyor. Türkiye de dahil olmak üzere 200’e yakın ülkede kullanıcılara sınırsız eğlence ve uygulama seçeneği sunan Samsung Apps aynı zamanda, Samsung’un liderliğini koruduğu Android cihazlara yönelik özel olarak geliştirdiği uygulamalarıyla da Android kullanıcılarına hitap ediyor.

  Samsung Apps’in öne çıkan global uygulamaları arasında, dünyadaki cep telefonu kullanıcılarının en çok indirdiği oyunlar arasında bulunan Angry Birds; Londra, Şikago ve Dubai pistlerinde yarışma şansı sunan dünyaca ünlü araba yarışı oyunu Need For Speed, cep telefonlarını bir fenere dönüştürmeye olanak tanıyan Magic Torch ve kullanıcıların aynadaki yansımaları üzerinde oynayabilmelerini sağlayan My Mirror yer alıyor.

  Yerel uygulama içeriğini gün geçtikçe geliştiren Samsung Apps’te Android cihazlar için, trafik durumunu her an ve her yerde öğrenme olanağı sunan İBB Trafik; Yapı Kredi ve İş Bankası müşterilerinin her türlü bankacılık uygulamalarını yapabilmesini sağlayan finansal uygulamalar; haberler, hava durumu ve canlı yayının takip edilebileceği CNN Turk ve NTVMSNBC uygulamaları bulunuyor. Samsung Apps bada işletim sistemi ile çalışan cep telefonlarına yönelik oluşturulan bada uygulamalarına ise son olarak; BJK, GS, TS gibi büyük futbol kulüplerinin resmi uygulamaları katıldı.

  Üyelerine aynı zamanda e-kitap ve sağlık uygulamaları gibi hayatı kolaylaştıran uygulamalar ve Kupon Kampanyası gibi fırsatlar sunan Samsung Apps, 2011 yılında da bada uygulamalarının sayısını arttırmanın yanı sıra, Android uygulamalarını da geliştirerek hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor. Samsung Apps’in içeriğinin, 2011 yılında Samsung tarafından pazara sunulacak güçlü ve yüksek donanımlı Android ve bada cihazlarıyla daha da güçlenmesi amaçlanıyor.
   

Sayfayı Paylaş