Mobil için Opera vs Opera Mini

den1ce

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese, böyle bir konu açıldığını görmediğim için açmak istedim. Siz telefonunuz için Opera mı kullanıyorsunuz yoksa Opera Mini mi? Benim gördüğüm farklar Mini'de tam mod daha iyi, tablet modu yok, sanırım interneti daha az harcıyor ve Google Play'de daha çok indirmeye sahip. Sizin kullandığınız tarayıcı hangisi ve avantajı nedir, neden kullandığınızı yazarsanız sevinirim.

Ben Google kullanıyorum direk kendi uygulamasını. Size de sisteminiz düşükse (telefon) Opera mini öneririm. Biraz iyi bir telefonsa Opera.

Merhaba herkese, böyle bir konu açıldığını görmediğim için açmak istedim. Siz telefonunuz için Opera mı kullanıyorsunuz yoksa Opera Mini mi? Benim gördüğüm farklar Mini'de tam mod daha iyi, tablet modu yok, sanırım interneti daha az harcıyor ve Google Play'de daha çok indirmeye sahip. Sizin kullandığınız tarayıcı hangisi ve avantajı nedir, neden kullandığınızı yazarsanız sevinirim.
Açıkcası Android kullanmıyorum kendi telefonumda ama benim sana önerim Firefox olacak, Opera özel veri düşmanı bir firma.
Mobil Firefox’a eklenti kurabiliyorsunuz, uBlock Origin kur sonra değme keyfine :D..

Ben Firefox Edge'ya da Chrome derim ama en iyisi Firefox Edge mobilde eklenti eklenmiyor Chrome da bazı eklentiler ekleniyor Firefox çok daha iyi mobil için.
Açıkcası Android kullanmıyorum kendi telefonumda ama benim sana önerim Firefox olacak, Opera özel veri düşmanı bir firma.
Mobil Firefox'a eklenti kurabiliyorsunuz, uBlock Origin kur sonra değme keyfine :D.

1618894226923.png

Opera özel veri düşmanı bir firma.

Hocam geçenlerde haberlerde bunu gördüm Kırgızistan sağlık bakanının arkasında Opera görünüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani biraz veri çalmadığını düşünmeye başladım artık.

Opera veri gizliliğine saygı duymayan bir firma.
Mobilde Edge, Firefox veya Brave kullanabilirsiniz.

Bu videodaki Opera'yı gören bir tek ben miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Buğra S bu arada YOZGATLIBİRİNSAN da imzasına eklemiş.

1618894752523.png

Bu videodaki Opera'yı gören bir tek ben miyim?

@Buğra S bu arada YOZGATLIBİRİNSAN da imzasına eklemiş.

Eki Görüntüle 983232
Hocam adam zehirli bitki çayı için diyor. Kafayı sıyırmış ne bekliyorsunuz.
Zaten bu Opera'nın güvenli olduğunu göstermez ki.

Ama birçok şeyin tedavisinde zaten kullanılıyormuş ve yeteri kadar kaynatınca zehri geçiyormuş.
Opera dışında AIMP de kullanıyor, müzik zevki var :D.
Ama birçok şeyin tedavisinde zaten kullanılıyormuş ve yeteri kadar kaynatınca zehri geçiyormuş.
Bu arada Ipad üzerinde Firefox ağır çöp, eklenti falan yok, ek olarak aile ortak cihazı konuşmamız hatırlarsın herhalde.
Benim tek tedavim budur (duyar diyebilirsin :D)

Geri
Yukarı