Telefona Opera tarayıcı yüklenmeli mi?

Ben kullanıyorum mükemmel.
My Flow özelliği ile PC'ye 10 MB kadar veri aktarabiliyorsunuz. VPN, AdBlock falan
Ben hem mobil hem PC de kullanıyorum iyi
Bir dene denemekten zarar gelmez. 😀

Gayet kullanışlı ben Chrome'dan geçtim. Kendi reklam engelleyicisi vesaire de var. + olarak Chrome eklentileri de kullanılabiliyor.
Ama bu aralar sadece ben mi yaşıyorum bilmiyorum ama yazılar bazen bulanıklaşıyor, videolarda bazen siyahlık belirip gidiyor. Silip tekrar kursam bile çözemedim ben. Önceden yoktu böyle bir şey.

Dediğiniz tarayıcıyı bende kullanıyorum hatta şu anda dediğiniz tarayıcıdan yazıyorum bu mesajı, dediğiniz sorun bende olmadığına göre sadece sizde var galiba 😁

Technopat bu tarayıcıyı profiliminde altında göreceğiniz üzere direk düz "Chrome" olarak algılıyor.

Telefonuma Opera tarayıcı yüklemek istiyorum herhangi bir faydası olur mu Google Chrome göre? Bilgisayarda daha faydalı olduğunu biliyorum fakat telefon için yüklemeye değer mi bilmiyorum.
Yukleme. Bilgisayarda faydali oldugunu kim soyledi? Iki platformda da cop.

Ben kullanıyorum mükemmel.
My Flow özelliği ile PC'ye 10 MB kadar veri aktarabiliyorsunuz. VPN, AdBlock falan
Ben hem mobil hem PC de kullanıyorum iyi
Bir dene denemekten zarar gelmez. 😀
Vpn dedikleri sey vpn bile degil, adblock'da bir ise yaramiyor. Ublock Origin yukle gec iste, browser'da adblock yuklu gelmesi avantaj degil.

Yukleme. Bilgisayarda faydali oldugunu kim soyledi? Iki platformda da cop.

VPN dedikleri şey VPN bile degil, AdBlock'da bir ise yaramiyor. uBlock Origin yukle gec iste, Browser'da AdBlock yuklu gelmesi avantaj degil.

Bende reklam engelleyici gayet sağlam çalışıyor ve VPN.
Ön yargı zararlıdır.
Tavsiye ederim.
Ha zorlayan yok yüklemeyin isterseniz.

Bende reklam engelleyici gayet sağlam çalışıyor ve VPN.
Ön yargı zararlıdır.
Tavsiye ederim.
Ha zorlayan yok yüklemeyin isterseniz.
Yahu 1 yil falan kullandim. Bu kadar gereksiz bir browser olamaz.
Reklam engelleyicisi ayri cop, iki uc filtre eklemisler sadece. Ublock Origin yukle gec.
O VPN dedigin sey vpn bile degil, azicik arastir :) Vpn falan diye gizlilige onem veriyorlar gibi gorunuyor ama arkadan verilerini nasil caldigini da bilmiyorsun.
Firefox candir. opera falan bos is.
Zorlasalar da yuklemem zaten :D

Geri
Yukarı