Mobil Internet Reklamları Nasıl Engellenir?

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B
Google reklamları size göre reklamları belirler. Cookielerinizden ve konumunuzdan yararlanarak reklamları karşınıza çıkartıyor. Sorun sizde :dikkatli:
Ben hiç Shell reklamına veya cenaze arabası reklamına tıkladığımı hatırlamıyorum.:) Sorun reklamların gereksizliğinde. ASUS, msı reklamı olsa engellemem.
Peki, madem konumdan dolayı, nasıl kapatabilirim?(y)

Sağ taraftaki çarpı ile kapatabilirsiniz. Başka reklamlar çıkacaktır fakat bunlar gene de sizlerin aramalarından çıkartılmış sonuçlar olacaktır. Çok rahatsız edici reklamları böyle kapatabilirsiniz.
ads.PNG

Sağ taraftaki çarpı ile kapatabilirsiniz. Başka reklamlar çıkacaktır fakat bunlar gene de sizlerin aramalarından çıkartılmış sonuçlar olacaktır. Çok rahatsız edici reklamları böyle kapatabilirsiniz.
Eki Görüntüle 102928
Biliyorum ama, yapmaktan sıkıldım.:D
Ben technopatta, teknoloji ile ilgili reklam istiyorum.(y) Bana ne emlak, borsa vb. Reklamlardan.;)
Sizce hangisi iyi;
Bu mu?
image.jpg

Yoksa bu mu?
image.jpg

Reklamları Technopat belirlemiyor. Google belirliyor. Siz Google'ye reklam veren sitelerde teknolojik ürün aramaları yaparsanız tabii teknolojik ürün reklamları ortaya çıkar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı